Екскурсія студентів до Центру досліджень соціальних комунікацій14 червня 2017 року співробітники Центру досліджень соціальних комунікацій провели оглядову екскурсію для студентів І курсу Національного авіаційного університету спеціальності „Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” у межах проходження ними фахово-ознайомлювальної практики. Завідувач відділу політологічного аналізу Закіров М. Б. у співпраці із викладачем кафедри історії та документознавства НАУ Свердлик З. М. провели підготовчу і організаційну роботу. Старший науковий співробітник відділу синтезу соціокультурних мереж Н. Б. Захарова розповіла студентам про створення Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, ознайомила їх зі структурою бібліотеки і підкреслила її важливе значення для розвитку української науки і бібліотечної справи. У межах екскурсії студенти завітали до Фонду Президентів України. Співробітник Фонду О. Бойко детально ознайомила їх з експозицією подарунків Президентам України.

Молодший науковий співробітник відділу політологічного аналізу Тарасенко Н. В. розповіла студентам про роботу Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади. Зокрема, відвідувачі дізналися про основні напрями роботи СІАЗ, з’ясували технологічні аспекти створення інформаційно-аналітичного продукту, ознайомилися з друкованими виданнями та можливостями, що їх надає сайт НБУВ щодо доступу до електронних версій інформаційно-аналітичних продуктів Служби. Тарасенко Н. В. докладно розповіла про наукові дослідження співробітниками СІАЗ проблем розвитку соціальних комунікацій і ознайомила студентів з деякими збірниками наукових праць і матеріалами міжнародних наукових конференцій НБУВ.

Керівник Національної юридичної бібліотеки Половинчак Ю. М. розповіла студентам про структуру, основні напрями і специфіку діяльності бібліотеки, зосередивши увагу відвідувачів на важливості інформаційно-аналітичного супроводу процесу правотворення і забезпеченні ефективної комунікації громадянського суспільства і держави.   Під час екскурсії студентам було проведено презентацію інформаційно-аналітичних бюлетенів та видань: «Громадська думка про правотворення», «Резонанс», «Конституційний процес в Україні: політико-правові аспекти», «Україна: події, факти, коментарі» і сайту НБУВ.