Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе17 травня Національну бібліотеку України імені В.І.Вернадського відвідала делегація Національної парламентської бібліотеки  Грузії ім. Іллі Чавчавадзе у складі генерального директора  Гіоргі Кекелідзе, директора департаменту бібліотечних ресурсів Левана Тактакішвілі, фахівця з комплектування фондів винного залу Парламентської бібліотеки Бесаріона Баджелідзе, а також радник генерального директора з питань міжнародних відносин Акакі Кенчошвілі.

У ході візиту відбулася зустріч з генеральним директором НБУВ, чл.-кореспондентом НАН України Володимиром Попиком; було окреслено перспективи двосторонньої взаємодії Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського та Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. І. Чавчавадзе.

Також гості поспілкувалися з фахівцями Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Національної юридичної бібліотеки, Фонду Президентів України.

 

Грузинські бібліотекарі передали до фондів НБУВ добірку книжкових видань, що відображають унікальні пам’ятки книжкової і рукописної спадщини Грузії, дослідження  грузинських істориків, етнографів та бібліотекарів.

У свою чергу директор НБУВ Володимир Попик передав до фондів Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе низку видань, що репрезентують дослідження фондів НБУВ, монографії Центру досліджень соціальних комунікацій, а також кілька яскравих книжок про Україну.

Делегація Національної парламентської бібліотеки Грузії перебуває у Києві в рамках участі у Міжнародному книжковому арсеналі 2017, де відбудеться презентація українського перекладу книжки генерального директора Парламентської бібліотеки – поета і публіциста Георгі Кекелідзе «Гурійський щоденник».

Фотоматеріали