Шануємо національні традиціїУ культурі нашого  народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.

Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е.

Знаменитий арабський мандрівник X ст. Ібн-Фадлан  у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

Проте свято «День вишиванки» відзначають вже 10 років! Вдягнути національний одяг як символ єдності українського народу у 2007-му році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету Леся Воронюк.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Воно відзначається в третій четвер травня.  У 2017 році ми будемо його відзначати 18 травня.

Усім, кому не байдужі наші традиції, хто підтримує поки ще нову красиву дату у нашій історії, взяти участь и в цей день вбратися у вишиванку.  Посміхайтесь, зробіть файні світлини на добру згадку про цей день!

Слава Україні!