В Україні розпочинає діяти Рада з питань науково-технічного розвитку. Деталі у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 4.

 

Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави, поповнився новими установами. Деталі у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 4.

 

Державний комітет телебачення і радіомовлення України затвердив План заходів щодо виконання завдань, визначених протоколом наради «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки». Докладніше – у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 4.

 

Делегація ЮНЕСКО на чолі з Генеральним директором І. Боковою взяла участь в урочистому засіданні Президії НАН України, присвяченому 60-річчю вступу України до ЮНЕСКО. Докладніше – у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 4.

 

ДП «КБ “Південне”» спільно з НАН України розширюють залучення академічних установ до виконання дослідно-конструкторських робіт. Деталі у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 4.