Результати діяльності Національної академії наук України протягом 95 років її існування доводять високу ефективність академічної системи організації науки. Деталі у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 1.

 

У 2013 р. Україна досягла прогресу в розвитку е-урядування та інформаційного суспільства. Докладніше – у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 1.

 

Україна увійшла до 11 провідних наукових країн світу, які визначені ключовими стратегічними партнерами ЄС у програмі ЄС «Горизонт-2020», а також наша держава визнана єдиним стратегічним партнером Євросоюзу в Східній Європі. Деталі у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 1.

 

Керівництво НАН України в Концепції розвитку академії на 2014–2023 роки робить акцент на інновації та співпраці з бізнесом. Докладніше – у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 1.

 

У рамках проекту Twinning проведено зустрічі з європейськими експертами з питань участі в науковій програмі HORIZON 2020. Докладніше – у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 1.