Друк

Шахрайство в Instagram

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Новий вид шaхрaйствa з’явився в соціaльній мережі Instagram. ПривaтБaнк зaкликaв користувaчів цієї соцмережі бути обaчними, не переходити зa сумнівними посилaннями, не реєструвaтися нa невідомих сaйтaх тa не передaвaти шaхрaям персонaльні дані. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 30).

Друк

Можливість перевірити сторінки на причетність до російської пропаганди з’явиться у Facebook

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Розділ, де користувачі зможуть перевірити, чи є серед сторінок, на які вони підписані, пов’язані з російською пропагандою, планує ввести Facebook. Те ж саме буде доступно і для аккаунтів у Instagram. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 16).

Друк

Як маніпулюють українцями у соцмережах

Автор: Redaktor. Posted in Новини

У соціальних мережах останнім часом точаться справжні бої: “порохоботи” зчепилися із “зрадофілами”, “білі хакери” воюють з кремлівськими “ботами” і “тролями”. Згідно зі звітом міжнародної правозахисної організації Freedom House, уряди по цілому світу не лише підтримують, а часто й ініціюють подібні маніпуляції. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 14).

Друк

Українці запустили Telegram-бота для відстежування цін на авіаквитки

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Telegram-бота AirTrack для моніторингу цін на авіаквитки створили українці Микола Кравчук та Денис Ліщенко. Щоб почати відстежувати ціну на квитки щодо конкретного напрямку, користувачу потрібно вказати дату і місце відльоту. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 5).

Друк

Борги за комуналку

Автор: Redaktor. Posted in Новини

У сучасному світі кожна людина крім житла має надані комунальними службами певні послуги, що регулюються на законодачому рівні. Однак, ріст тарифів на житлово-комунальні послуги в Україні призвів до збільшення заборгованості населення. Головною причиною цієї несплати є низький рівень доходів та співвідношення тарифів до них. Адже, в українському законодавстві не має єдиного чіткого закону відповідно до якого боржників за несплату комунальних послуг позбавляли б власного житла, майна чи коштів, однак, є низка законів згідно з якими це може статися. Експерти радять, щоб не втратити житло хоча б частинами щомісяця оплачувати комуналку, а якщо вже є борг –реструктуризувати його. Детальніше у статті Т. Полтавець «Громадська думка про правотворення», 2017, №18(143).