Друк

Початок чергової сесії Верховної Ради України: чого очікувати?

Автор: Redaktor. Posted in Новини

У Верховній Раді України розпочався новий «політичний сезон». Сьома сесія Верховної Ради України восьмого скликання відкрила свою роботу 4 вересня проведенням погоджувальної ради і завершиться 2 лютого 2018 р.

Детальніше про очікування від чергової сесії українського парламенту читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Верховна Рада України: старт нового «політичного сезону»» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-11).

Друк

Чи вдасться українським соцмережам конкурувати з Facebook

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Ukrainians, Nimses, а тепер ще Woolik і Psyball. Чи зможуть вони потіснити Facebook і Instagram? Адже після блокування російських «ВКонтакте» і «Однокласники» в Україні з’являються нові соціальні мережі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (С. 9).

Друк

Штучний інтелект Facebook навчиться розпізнавати вирази облич користувачів

Автор: Redaktor. Posted in Новини

 

Згідно з повідомленням команди з розробки штучного інтелекту Facebook, вони намагаються навчити бота розуміти міміку живих людей на прикладі записів розмов по Skype. Для цього використовуються відеозаписи, на яких чітко видно обличчя співрозмовників, і бот навчиться розпізнавати емоції. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (С. 7).

Друк

Чи реальна загроза сепаратистських настроїв на Закарпатті?

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Останні роки керівництво Угорщини і представники угорського бізнесу проводять політику вливання серйозних коштів у Закарпаття. І це поруч із систематичними заявами про необхідність автономії для угорців, які проживають у Закарпатській області. У багатьох українських політиків і експертів це викликає занепокоєння, адже існує загроза посилення сепаратистських настроїв у цьому регіоні.

Детальніше про читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Чи існує проблема «закарпатського сепаратизму»? Роздуми експертів» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 40-46).

Друк

Особливості реалізації пенсійної реформи в Україні

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Ключовим пріоритетом Кабміну на друге півріччя глава уряду В. Гройсман назвав пенсійну реформу. Основна мета даної пенсійної реформи - вирівнювання видаткової та дохідної частини Пенсійного фонду.

Детальныше про стан реалізації пенсійної реформи читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Пенсионная реформа в Украине в оценках экспертов» в № 16 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 34-39).