Друк

Саміт НАТО в Брюсселі та українське питання

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Серед важливих політичних подій травня своє ґідне місце зайняла і 28 зустріч на вищому рівні глав держав та голів урядів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, що відбулася 25 травня 2017 р. у новій штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Детальніше про зустріч глав держав та голів урядів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Саміт НАТО в Брюсселі і питання взаємовідносин з Україною» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22-30 ).

Друк

Саміт країн «Великої сімки» у нових геополітичних умовах

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Саміт країн «Великої сімки» у нових геополітичних умовах

Травень поточного року виявився насиченим важливими міжнародними заходами. Поряд з іншими, в італійському місті Таорміна на Сицилії 26–27 травня 2017 р. відбувся і саміт G7.

Про деталі проведення саміту G7 дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Саміт G7 в Італії: основні рішення в оцінках експертів» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16-22).

Друк

Чи виправдав Генпрокурор Ю. Луценко покладені на нього сподівання?

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Час, що невблаганно спливає, вже відрахував першій рік перебування на черговій посаді одного з найбільш знаних українських політиків. 24 травня 2017 р. Ю Луценко відзвітував у Верховній Раді за рік роботи на посаді Генерального прокурора України.

Детальніше про оцінки результатів роботи Генпрокурора читайте в аналітичному огляді І. Рудя «Рік роботи Генпрокурора України Ю. Луценка: результати, прогнози, оцінки експертів» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 11-16 ).

Друк

Здобутки та прорахунки П. Порошенка за три роки президенства

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Здобутки та прорахунки П. Порошенка за три роки президенства

Так склалося останнім часом, що в Україні саме навесні наступає термін підбиття річних підсумків роботи високопосадовців. 25 травня 2017 р. минуло три роки з дня обрання П. Порошенка Президентом України.

Детальніше, про результати трирічної роботи Президента П. Порошенка читайте в аналітичному огляді М. Дем'яненка «Три роки президентства П. Порошенка: проміжні підсумки та прогнози» в № 12 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-10 ).

Друк

Чи допоможуть третейські суди та етичний кодекс суб’єктів врегулювання заборгованості у захисті прав кредиторів

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Чи допоможуть третейські суди та етичний кодекс суб’єктів   врегулювання заборгованості у захисті прав кредиторів

Проблема неповернення кредитів в Україні і нині залишається гострою та «наболілою» як  для кредиторів, так і для боржників. Тому, для ефективнішого захисту прав кредиторів-банків щодо повернення вкладених коштів, необхідно законодавчо врегулювати кредитні відносини, зокрема, шляхом прийняття відповідного закону, який мав би забезпечити системний підхід до правового регулювання питань надання, використання і повернення банківського кредиту, а також законодавчо закріпити принцип підвищеної відповідальності позичальника за його повне і своєчасне повернення. Докладніше пропроект закону «Про особливості здійснення професійної діяльності з врегулювання простроченої заборгованості» й іншінормативно-правові акти; поняття Етичного кодексу професійної поведінки суб’єктів врегулювання заборгованості; третейські суди; думки експертів з цього приводу;  «круглий стіл» «Захист прав кредиторів» тощо, у матеріалі О. Кривецького «Громадська  думка про правотворення», №11(136).