Друк

Нова функція в Twitter

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Нова функція в Twitter

У соціальній мережі Twitter з'явилася нова функція. У людей зі слабким зором відтепер буде можливість отримати всю інформацію про опубліковані фото. Додаток працює як в десктопній версії, так і на смартфонах. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 1 (С. 5).

Друк

Рішення Стокгольмського арбітражу: головні висновки та наслідки

Автор: Redaktor. Posted in Новини

22 грудня 2017 року відбулася досить знакова подія для майбутнього газового ринку як в Україні, так і в Європі. Стокгольмський арбітраж ухвалив остаточне рішення у справі НАК «Нафтогаз України» і Газпрому за контрактом купівлі-продажу газу, підписаного в 2009 році.

Детальніше про ситуацію на вітчизняному газовому ринку у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу читайте в аналітичному огляді О. Рябоконя «Стокгольмский арбитраж: результаты и оценки экспертов и СМИ» в № 1 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 55-60).

Друк

Про перспективи вітчизняної економіки

Автор: Redaktor. Posted in Новини

 

Продовження зростання валового внутрішнього продукту та інші позитивні зміни, що сталися в українській економіці у 2017 р. формують доволі хороші передумови подальшого розвитку економіки у найближчому майбутньому.

Детальніше про стан та перспективи української економіки дізнавайтеся з аналітичного огляду С. Кулицького «Оцінки ймовірного розвитку української економіки на перспективу» в № 1 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 42-55).

Друк

Фінансова децентралізація: чи виправдалися очікування?

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Серед головних завдань реформи з децентралізації є збільшення фінансової спроможності місцевого самоврядування. Фінансова децентралізація є одним із інструментів, які надані місцевому самоврядуванню з метою розвитку територій.

Детальніше про результати фінансової децентралізації в 2017 році читайте в аналітичному огляді В. Пальчук «Підсумки фінансової децентралізації в ОТГ у 2017 році» в № 1 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 33-42).

Друк

Зміни геостратегічних транспортних пріоритетів країн Центральної Азії

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Як повідомляють ЗМІ, Астана починає процес переговорів з Азербайджаном про можливість спільного транспортування нафти і природного газу на світові ринки вуглеводневої сировини. Це означає, що Казахстан, а слідом за ним, Узбекистан і Туркменістан, вже найближчим часом, можуть відмовитися від невигідного для них маршруту транспортування нафти і природного газу через територію Росії.

Детальніше про причини геостратегічних змін в транспортних комунікаціях читайте в аналітичному огляді Р. Жангожі «Транспортные коммуникации как фактор сменяющейся геостратегии» в № 1 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 30-33).