Друк

Конституційна реформа

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Конституційна реформа

Конституційна комісія підтримала зміни до Основного закону; Префект забезпечуватиме реалізацію в регіоні державних програм, – Віталій Ковальчук; Уряд України спрощує взаємодію бізнесу і громадян з реєстраційними службами; Арсеній Яценюк: Уряд розпочне практику рейтингування областей, зокрема щодо виконання програми енергоефективності; Рада ратифікувала дві угоди з НАТО; 21 країна ЄС визнала асоціацію з Україною; Вадим Черниш очолив Державне агентство з питань відновлення Донбасу. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 37 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Друк

Сільське господарство

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Сільське господарствоУ нинішніх складних економічних умовах, незважаючи на всі труднощі і військову агресію, агропромисловий комплекс став єдиною галуззю української економіки, яка  в минулому році збільшила обсяги виробництва та експорту. Стану справ у вітчизняному агропромисловому комплексі, прогнозам експертів щодо перспектив врожаю-2015, перспективам вітчизняного зернового ринку та ін. питанням аграрної галузі присвячено аналітичний огляд А. Потіхи, опублікований у № 47 бюлетеня "Резонанс".

Друк

Проблеми українського авіапрому

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Проблеми українського авіапрому

На черговому Міжнародному авіаційно-космічному салоні «Ле Бурже-2015», що пройшов з 15 по 21 червня неподалік від Парижа, дебютували одразу три нових розробки ДП «Антонов»: дві, поки ще «паперові» – Ан-132 і Ан-188 і вперше продемонстрований за кордоном дослідний зразок військово-транспортного літака Ан-178. Раніше, 7 травня поточного року, в ході заходів, присвячених першому польоту нового Ан-178, відбулося підписання контракту між ДП «Антонов» та азербайджанською компанією Silk Way Airlines на поставку 10 таких літаків. Тоді ж відбулося підписання угоди про покупку літаків і співробітництво щодо спільного серійного виробництва літаків Ан-178 в КНР між ДП «Антонов» і китайською компанією Beijing A-Star Science & Technology Company.

Більш детально про ситуацію у вітчизняному авіапромі читайте в матеріалі в № 46 «Резонансу»

Друк

«Інноваційна Україна 2020»

Автор: Redaktor. Posted in Новини

«Інноваційна Україна 2020»

Протягом останніх років Секцією суспільних і гуманітарних наук НАН України на постійній основі здійснюється розроблення та представлення у вигляді національних доповідей концептуальних документів щодо найбільш гострих питань розвитку держави та суспільства. Чергова Національна доповідь «Інноваційна Україна 2020» є фундаментальною розробкою прогностичного характеру, актуальність якої визначається гострою необхідністю створення умов для активного використання можливостей вітчизняного науково-технічного та інноваційного потенціалів. Докладніше проосновні положення Національної доповіді «Інноваційна Україна 2020» у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.

Друк

Учені-переселенці – про проблеми української науки

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Учені-переселенці – про проблеми української науки

Донецьк має славу одного з найбільших українських інтелектуальних осередків. Проте з початком збройного конфлікту на сході нашої країни сотні вчених регіону змушені були покинути свої домівки й робочі місця. Багато із них нині працюють в інших установах НАН України, але й досі вони перебувають у скрутному й невизначеному стані. Докладніше про проблеми вітчизняної науки загалом і вчених-переселенців зокрема в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.