Друк

Укрзалізниця на шляху до реорганізації

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Укрзалізниця на шляху до реорганізаціїУкраїнська транспортна монополія в області залізничних перевезень - Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") у травні поточного року заявила про свій технічний дефолт щодо кредитних зобов'язань, номінованих у євробондах.  Розглянуто причини, що призвели до дефолту Укрзалізниці. Наведено думки експертів щодо подальшої долі Укрзалізниці та її реструктуризації. Як перший крок на шляху до покращання діяльності “Укрзалізниці” запропоновано департаментом інфраструктури новий законопроект України «Про залізничний транспорт України», що визначає правові, організаційні та соціально-економічні засади функціонування залізничного транспорту в Україні. Детальніше дивіться в матеріалі О. Кривецького, Громадська думка №9 (91).

Друк

IX Всеукраїнський фестиваль науки

Автор: Redaktor. Posted in Новини

IX Всеукраїнський фестиваль науки

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», у якому ви дізнаєтеся про унікальні розробки українських вчених, які можуть застосовуватися як для надання першої медичної допомоги, лікування та реабілітації поранених в умовах бойових дій, так і для цивільних медичних потреб; про основні заходи, які відбулися в рамках IX Всеукраїнського фестивалю науки та багато іншого.

Друк

Національні інформаційні процеси в умовах глобалізації

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Національні інформаційні процеси в умовах глобалізаціїЦентр досліджень
соціальних комунікацій
пропонує 
актуальне дослідження Горового Валерія Микитовича, доктора історичних наук, заступника генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського 
"Національні інформаційні процеси в умовах глобалізації".

Друк

Перший рік П. Порошенка

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Перший рік П. Порошенка

25 травня минув рік, як на позачергових виборах Президентом України було обрано П. Порошенка. За нього проголосували 54,7 % виборців, що забезпечило завершення виборів в один тур. Експерти оцінюють перший рік президентства П. Порошенка неоднозначно. З одного боку, він досягнув поступу в стримуванні російської агресії, розбудові української армії, боротьбі з корупцією, завдяки дипломатичним зусиллям мобілізував світову спільноту на підтримку України, з іншого, зазначають політологи, – припустився низки кадрових помилок, не виконав деяких передвиборних обіцянок. Докладніше про підсумки першого року президентства П. Порошенка читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко в журналі "Україна: події, факти, коментарі" № 11.

Друк

Фінанси

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Фінанси

Однією  з  топ-тем,  що  останнім  часом  постійно  обговорюються українськими  ЗМІ,  є  фінансові  проблеми  вітчизняної  економіки,  особливо, динаміка  курсу  гривні. Про нинішні особливості грошового обігу і розвиток фінансово-економічної ситуації в Україні дізнавайтесь зі статті С. Кулицького в журналі "Україна: події, факти, коментарі" № 11.