Друк

Наукова діяльність

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Наукова діяльністьЗавершено трирічний цикл наукових досліджень, проведених об’єднаним науковим колективом служби інформаційно-аналітичного забезпечення  органів державної влади.

Протягом трьох років науковці служби інформаційно-аналітичного забезпечення  органів державної влади (СІАЗ) займались вивченням інформаційних процесів на постіндустріальному етапі суспільних перетворень. Були проведені дослідження  закономірностей розвитку інформаційного суспільства, висловлені пропозиції  підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів як важливої умови суспільного прогресу, вдосконалення загальносуспільного механізму інформаційних обмінів.

Друк

Об'єднані територіальні громади

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Об'єднані територіальні громади

Європарламентарі позитивно оцінили реформу з децентралізації в Україні; В Україні вже формуються перші об'єднані територіальні громади; Арсеній Яценюк доручив до вересня підготувати третій експеримент зі зниження ЄСВ; У Києві відкрили офіс департаменту патрульної поліції; Просуванням торгових інтересів України займуться закордонні офіси Торгового представника України, а також почесні торговельні атташе; Депутати Самбірщини задоволені експериментом з реформування міліції; Луганщина отримала 22,5 мільйона гривень на відновлення інфраструктури та житлових будинків. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України в межах «Стратегії розвитку–2020» читайте у черговому Випуску 40 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України (шляхи реформування)».

Друк

Особливий статус Донбасу

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Особливий статус Донбасу

Народні депутати України 16 липня підтримали рішення відправити на перевірку до Конституційного суду проект змін до Конституції щодо децентралізації влади, що передбачає закріплення в тексті Основного закону країни положення про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу. Відповідне рішення підтримали 288 народних депутатів. Спектр експертних  думок стосовно прийнятих ВР норм оглядає С. Горова у коментарі до Випуску 40 огляду ЗМІ «Ініціативи президента України (шляхи реформування)».

Друк

Адміністративна реформа

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Адміністративна реформа

Тема адміністративно-територіальної реформи після підписання Президентом П. Порошенком у березні поточного року Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та затвердження Кабінетом Міністрів України Методики формування спроможних територіальних громад активізувалася в ЗМІ та експертному середовищі і поступово привертає увагу громадськості. Детально про стан та особливості перебігу адмінреформи читайте в аналітичній статті В. Пальчук в № 53 Резонансу (с. 2-18) http://nbuviap.gov.ua/images/rezonans/2015/rez53.pdf

Друк

205-й округ

Автор: Redaktor. Posted in Новини

205-й округ

Проміжні парламентські вибори в одномандатному окрузі № 205 у Чернігові стали важливою подією цього літа і привернули увагу багатьох журналістів, політиків і експертів. Адже ці вибори можуть показати приблизний розклад політичних сил напередодні виборів до місцевих органів влади, які мають пройти в жовтні, виявити можливі брудні технології, до яких, не виключено, вдаватимуться кандидати, а також стати своєрідним тестом на здатність таким технологіям запобігати. Читайте більше в аналітичному огляді А. Потіхи в № 52 «Резонансу» (с. 3-10)  http://www.nbuviap.gov.ua/images/rezonans/2015/rez52.pdf