Друк

«Самопоміч»

Автор: Redaktor. Posted in Новини

«Самопоміч»

Політики і політичні партії все активніше готуються до місцевих виборів. Зокрема,  це повною мірою стосується представників партії «Самопоміч», яка має своє бачення ситуації в Україні і, як нова політична сила, намагається окреслити своє місце на українському політичному  полі.  Представники  цієї  партії  часто  звертають  увагу  на недосконалість  реформ,  які  проводить  уряд,  і  пропонують  свої  варіанти реформування країни.

Що  ж  до  місцевих  виборів,  то  «Самопоміч»  чітко  не  заявила,  яким чином    братиме  участь  у  цій  виборчій  кампанії,  натомість  представники партії запропонували свій варіант закону про вибори. Детальніше читайте в аналітичному матеріалі А. Потіхи в № 42 «Резонансу».

Друк

Фотоелектричні сонячні модулі

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Фотоелектричні сонячні модулі

Учені з відділення фізики поверхні та мікроелектроніки Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України розробили та виготовляють компактні модулі фотоелектричних перетворювачів сонячної енергії. Зі слів авторів розробки, такі модулі незамінні для використання в польових умовах, зокрема, у зоні АТО, для живлення і зарядження низьковольтної електронної апаратури: радіостанцій, мобільних телефонів, тепловізорів, планшетів тощо. Докладніше про розробку в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.

Друк

Україна в глобалізаційних процесах

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Україна в глобалізаційних процесах

Суспільства новітньої доби суттєво відрізняються від суспільств попередніх епох за численними ознаками, однією з яких є глобалізація, що характеризується посиленням зв’язків та взаємозалежностей між різними країнами та регіонами сучасного світу і проявляється на всіх рівнях – від особистісного до міжнародного. Перед Україною це ставить вимогу не лише розв’язання внутрішніх проблем, а й пошуку своєї ніші у світових політичних, економічних, культурних та інших процесах – без втрати власної ідентичності. Докладніше про можливості та ризики, якими супроводжуються глобалізаційні процеси в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 5.

Друк

Сучасний стан і перспективи української євроінтеграції

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Сучасний стан і перспективи української євроінтеграціїВиступаючи на 17 саміті Україна–ЄС, який відбувся у Києві 27 квітня 2015 р., Президент України П. Порошенко наголосив, що перспектива членства в ЄС є стратегічним орієнтиром українських прагнень до перетворення і ключовою метою, заради якої проводяться реформи.

Європейський вибір нашої держави відкриває нові перспективи співробітництва з розвиненими країнами континенту, надає можливості економічного розвитку, зміцнення позицій України у світовій системі міжнародних відносин, це найкращий спосіб реалізації національних інтересів. Це шлях модернізації економіки, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць.

Крім того, членство в ЄС відкриє шлях до створенням надійних механізмів політичної стабільності, демократії та безпеки. Про сучасний стан та перспективи членства України в ЄС читайте у матеріалі І. Беззуб, «Сучасний стан та перспективи української євроінтеграція», «Громадська думка» № 9 (91).

Друк

Реформування ринку юридичних послуг в Україні

Автор: Redaktor. Posted in Новини

Реформування ринку юридичних послуг в УкраїніУрядом та Міністерством юстиції України ініційовано реформування адвокатської діяльності. Щодо проблематики встановлення в Україні адвокатської монополії на представництво в судах та пов’язані із цим зміни на вітчизняному ринку юридичних послуг в статті Т. Миськевич, Громадська думка №9 (91).