Друк

Соціальні мережі

Автор: Artur. Posted in Новини

s

Огляд соціальних мереж, які можуть стати альтернативою Facebook: Ello, Secret, Snapchat, Shots of Me та ін. А також нова опція Twitter для програвання музики всередині твітів Audio Card, зміна дизайну мережі Instagram, нова можливість побачити хто переглядав ваш профіль LinkedIn тощо. Про розвиток і перспективи соцмереж читайте у інформаційно-аналітичному бюлетені «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19.

Друк

Всеукраїнське об'єднання «Свобода»

Автор: Artur. Posted in Новини

sv

29 жовтня мають відбутися позачергові вибори до Верховної Ради України. Думки експертів і оглядачів стосовно того, чи потрапить до нового парламенту Всеукраїнське об'єднання «Свобода», дізнавайтесь з аналітичного огляду А. Потіхи в № 78 «Резонансу».

Друк

Міланські переговори П. Порошенка і В. Путіна

Автор: Artur. Posted in Новини

m

Впродовж 16-17 жовтня в Італії тривав 10-й самміт форуму «Азія-Європа» (ASEM),  для участі в якому були запрошені президенти України П. Порошенко та Росії В. Путін. Детальніше про результати міланських переговорів президентів України і РФ читайте в аналітичній статті Н. Тарасенко в № 78 «Резонансу».

Друк

Державне регулювання

Автор: Artur. Posted in Новини

Державне регулювання

20 жовтня 2014 р. Верховна Рада України ухвалила Закон «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб». Ефективне впровадження законодавства допоможе переселенцям, які були змушені залишити свої домівки, знайти житло, роботу і надасть необхідний доступ до послуг. Крім цього, Закон зобов’язує уряд розробити державну політику щодо внутрішньо переміщених осіб, яка дозволить їм спланувати своє майбутнє у довгостроковій перспективі. Про це читайте в матеріалі І. Беззуб «Урегулювання правового становища внутрішньо переміщених осіб на території України». Громадська думка 21 (79).

Друк

Національне інформаційне виробництво

Автор: Artur. Posted in Новини

Інформаційне виробництво

У процесі вдосконалення українського державотворення протягом двох останніх десятиріч набули якісно нового змісту вимоги до системи соціальних інформаційних комунікацій, пов’язані з необхідністю вдосконалення процесу продукування ресурсів для обслуговування  інформаційної вертикалі органів державної влади та місцевого самоврядування. Докладніше про національне інформаційне виробництво в контексті глобальних викликів  у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.