Друк

Вплив соціальних медіа на журналістику

Автор: Artur. Posted in Новини

Вплив соціальних медіа на журналістику

Facebook і Twitter усе більше інтегруються в журналістику. Нещодавно в Києві відбулася конференція «Трансформація журналістики: цифрові виклики професійним стандартам та медіаетиці», яку організували Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Національна спілка журналістів України.  Про вплив соціальних медіа на аудиторію та як соціальні мережі змінюють споживання новин читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 23.

Друк

Інститут соціології НАН України

Автор: Artur. Posted in Новини

Інститут соціології НАН України

За два десятиліття своєї діяльності Інститут соціології НАН України сформувався як потужна академічна установа, чітко визначив своє місце у вітчизняній соціогуманітарній науці, зайняв провідні позиції в розробленні теоретико-методологічних засад соціологічної науки в Україні, осмисленні соціальних, соціально-економічних і соціально-політичних процесів розвитку України від часу проголошення її незалежності, що дало змогу досягти принципово нового рівня знань про їх характер і спрямованість. Докладніше про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту соціології НАН України у 2009–2013 рр.у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 8.

Друк

Маніпулятивні технології у соціальних мережах

Автор: Artur. Posted in Новини

Маніпулятивні технології у соціальних мережах

Російський інтернет-тролінг поширений не лише в соціальних мережах та українських електронних ЗМІ, а й у відомих міжнародних виданнях. У випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 23 читайте про маніпулятивні технології, що застосовуються у соціальних мережах для пропаганди, матеріальної вигоди та розповсюдження сепаратизму.

Друк

Професійне свято

Автор: Artur. Posted in Новини

Професійне свято

19 грудня – День адвокатури, професійне свято представників юридичної спільноти, яка стоїть на захисті конституційних прав і свобод громадян. Вітаємо усіх представників цієї правозахисної інституції. Бажаємо здоров’я, творчої наснаги та сімейного затишку.

Напередодні Дня адвокатури у Національній парламентській бібліотеці відбулася презентація книги «Адвокатура України: забуте і невідоме».

Друк

Короткочасне перемир’я

Автор: Artur. Posted in Новини

КОРОТКОЧАСНЕ ПЕРЕМИР’Я

На Донбасі 9 грудня на всіх позиціях сил антитерористичної операції (АТО) був введений в дію режим припинення вогню. Деякі експерти досить насторожено сприйняли перспективу подальшої (більш тривалої) дії режиму припинення вогню, спираючись на невиконання його умов з боку сепаратистів. Детальніше про експертну оцінку дотримання «режиму тиші» – в коментарі С. Горової.