Друк

Економічна діяльність: нові орієнтири і ризики

Автор: Artur. Posted in Економічна діяльність: нові орієнтири і ризики

3ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

нові орієнтири і ризики

Інформаційно-аналітичний бюлетень оперативних матеріалів на базі аналізу електронної інформації для керівників підприємств, підрозділів, та усіх тих,  хто в силу своїх професійних обов’язків повинні слідкувати за розвитком правової,податкової та інших законодавчих баз. Крім того  така форма викладення інформації, яку можна знайти у вільному доступі, може стати зручним інструментом для  студентів, керівників різних рівнів компетентності, зацікавлених у вирішенні того чи іншого спірного питання.

Для простих громадян така інформація, доступ до неї є важливим чинником реалізації особистих  майнових і немайнових прав, участі у громадському житті, в управлінні державними справами тощо. Щодо державних службовців – це можливість реалізувати передбачені законом владні  повноваження та запорука ефективної реалізації громадянами їх права «знати».

Виходить один раз на місяць.

2013 рік: №1 №2 №3 №4 №5 №6 №7 №8 №9 №10 №11 №12

2014 рік: №1 №2 №3-4 №5-6 №7   

 

Друк

Економічна діяльність: нові орієнтири і ризики №5-6

Автор: Artur. Posted in Економічна діяльність: нові орієнтири і ризики

Чи можливий  компроміс банків з валютними позичальникамиПротягом двох тижнів, починаючи із 7 червня діє Закон про мораторій на відчуження іпотечних застав валютних позичальників. Це час наданий державою для прийняття рішення  стосовно реструктуризації іпотечних кредитів. Чи підуть банки на поступки позичальників за рахунок вкладників? Читайте в новому номері випуску «Економічна діяльність нові орієнтири і ризики».