Друк

Україна:події, факти, коментарі №1

Автор: Artur. Posted in Україна: події, факти, коментарі

iУкраїна виходить із новорічних свят. Про те, з яким політичним багажем увійшла країна в новий рік та які перспективи чекають на неї, дізнавайтесь з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Політичний 2013-й: підсумки і прогнози» у першому випуску журналу «Україна: події, факти, коментарі».

 

Друк

Дострокові вибори Верховної Ради

Автор: Artur. Posted in Україна: події, факти, коментарі

vr

Аналітичний ракурс

Проведення дострокових виборів до Верховної Ради України вже цього року як ніколи актуальне, заявляють експерти. Про причини та підстави можливого дочасного припинення повноважень парламенту, новий виборчий закон, а також думки політиків та експертів з цього приводу читайте у статті О. Бусол «Дострокові вибори Верховної Ради України: політична доцільність чи правові підстави?» у випуску інформаційно-аналітичного журналу «Україна: події, факти, коментарі» № 13.

Друк

Україна:події, факти, коментарі №8

Автор: Artur. Posted in Україна: події, факти, коментарі

l

11 квітня набрав чинності Закон «Про відновлення довіри до судової системи України», ухвалений ВР 8 квітня 2014 року на базі проекту № 4378-1 у відповідь на очікування та вимоги громадян на очищення судових органів шляхом проведення люстрації. Утім, питання, як і відчуття незавершеності, залишаються. Детальний аналіз Закону представлений в експертному огляді Бусол О. "Закон “Про відновлення довіри до судової системи України" не є законом про люстрацію та потребує доопрацювання" (Україна: події, факти, коментарі" № 8, с. 47-61 http://www.nbuviap.gov.ua/images%5Cukraine%5C2014%5Cukr8.pdf).