Друк

Звіт про наукову роботу за 2018 р.

Автор: Redaktor. Posted in Звіти

З в і т про наукову роботу Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Національної юридичної бібліотеки та Фонду президентів України НБУВ за 2018 р.

У 2018 р. співробітники Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Національної юридичної бібліотеки та Фонду президентів України НБУВ розпочали роботу з планової науково-дослідної теми, затвердженої Бюро Відділення ІФП НАН України 2 липня 2015 р., протокол № 5, та рішенням Експертної ради з питань оцінювання тем фундаментальних науково-дослідних робіт при НАН України від 10 липня 2015 р., протокол № 5.

Друк

Шляхи підвищення ефективності функціонування соціальних комунікацій в умовах посилення глобальних інформаційних впливів

Автор: Redaktor. Posted in Звіти

ЗВІТ ПРО НАУКОВО-ДОСЛІДНУ РОБОТУ «Шляхи підвищення ефективності функціонування соціальних комунікацій в умовах посилення глобальних інформаційних впливів» (заключний)

Актуальність теми пов'язана з розвитком суспільної інформатизації, зростаючим значенням якісних показників в процесі продукування та використання інформаційних ресурсів, що використовуються в системі соціальних інформаційних комунікацій.

Друк

Звіт (2016 р.)

Автор: Redaktor. Posted in Звіти

Звіт про наукову роботу Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Національної юридичної бібліотеки та Фонду президентів України НБУВ за 2016 р.

У 2016 р. співробітники Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, Національної юридичної бібліотеки та Фонду президентів України НБУВ розпочали роботу з планової науково-дослідної теми, затвердженої Бюро Відділення ІФП НАН України 2 липня 2015 р., протокол № 5, та рішенням Експертної ради з питань оцінювання тем фундаментальних науково-дослідних робіт при НАН України від 10 липня 2015 р., протокол № 5.