• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Результати фундаментальних досліджень

Поради для бізнесу

Поради для бізнесу

Дослідження німецьких учених про те, як лайки впливають на покупки в Інтернеті та поради маркетологам як перетворити передплатників у соціальних мережах на потенціальних клієнтів – читайте в інформаційно-аналітичному бюлетені «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 22.

Cоціальні медіа

Cоціальні медіа

Соціальні медіа значно розширюють технічні можливості для роботи вчених. Водночас мають рацію дослідники, які вказують на ряд проблем і бар’єрів, що виникають при цьому в науковців. Докладніше про мережеві технології у сфері науки у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Зміни у Twitter

Зміни у Twitter

Соціальна мережа Twitter поділилася своїми планами на майбутнє. Серед них: розширення функціональності приватних повідомлень, можливість запису відео в режимі реального часу, відбір найкращих твітів під час вашої відсутності в мережі, створення більшої кількості автономних додатків тощо. Детальніше у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 22.

Ядерна енергетика

Ядерна енергетика

НАН України вважає за доцільне запропонувати НАЕК «Енергоатом» продовжити науково-технічне співробітництво, оновити перелік першочергових робіт НАН України для забезпечення стабільного функціонування діючих енергоблоків АЕС України та передбачити заходи з активнішого залучення академічних установ до вирішення проблем розвитку ядерно-енергетичного комплексу України. Докладніше про пропозиції вітчизняних учених щодо забезпечення безпечного функціонування ядерної енергетики країни, підвищення її економічної ефективності у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Випуск 8

Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)

У випуску 8 за 21−27 листопада 2014 р. читайте:

Уряд схвалив дорожню карту з імплементації законодавства ЄС у сфері енергоефективності;

Президент обговорив з керівництвом ЄБРР фінансування реформ в Україні;

Влада планує впровадити систему обов’язкового медстрахування;

Уряд підготував законопроект про реформування державної служби;