• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Доступ до публічних баз органів державної влади

Доступ до публічних баз органів державної влади

• У Верховній Раді зареєстровано законопроект авторства Петра Порошенка, який пропонує спростити доступ до публічних баз органів державної влади;

• Відбулася презентація пілотної системи електронних державних закупівель під назвою ProZorro;

• Центральна бібліотека ім. М. Л. Кропивницького (м. Миколаїв) розпочала серію зустрічей на Відкритому майданчику «Електронні послуги всім і кожному миколаївцю»;

Save Lives Together передал более 4 000 кровоостанавливающих препаратов для солдат четвертой волны мобилизации

Благотворительный Фонд «Save Lives Together», созданный выходцами из Украины в США, 10 марта в рамках волонтерского проекта «Индивидуальная медицинская аптечка» передал Министерству обороны более 4 тыс. кровоостанавливающих препаратов на общую сумму 88 110 долларов. Гемостатики предназначены для сбора индивидуальных аптечек для солдат четвертой волны мобилизации.

Західний науковий центр

Західний науковий центр

Наприкінці минулого року науковці Західного наукового центру НАН України і МОН України (ЗНЦ), який уже вісім років поспіль очолює академік НАН України З. Назарчук, підбили підсумки зробленого впродовж 2014 р. Про те, як вдавалося вирішувати науково-технічні та соціально-економічні проблеми регіону (а це – вісім західних областей України), читайте у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2.

Співробітництво між НАНУ та ДКАУ

Співробітництво між НАНУ та ДКАУ

Під час чергового засідання Президії НАН України було підписано угоду між Національною академією наук України та Державним космічним агентством України про подальше поглиблення співробітництва у сфері наукових досліджень та використання космічного простору. Докладніше про важливість підписаної угоди та про співпрацю академічних установ і ДКА України у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2.