• Нас вітає Національна Академія Наук України

Вітаємо з Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України!Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас з Днем незалежності України!

Бажаємо миру, добра і злагоди, творчого натхнення та плідної праці на благо українського народу!

Колектив СІАЗ, НЮБ, ФПУ НБУВ

Смартфони Xiaomi і Huawei шпигують за користувачами

Журналісти видання The Wall Street Journal з'ясували, що близько ста моделей смартфонів, які виробляють Xiaomi і Huawei, постачаються з установленим додатком Gmobi. Він призначенеий для стеження за користувачами. Програма потай збирає персональні дані власників, а компанії використовують їх для демонстрації релевантних рекламних банерів. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 14 (С. 23).

Акаунти Facebook та Instagram можна буде синхронізувати

Компанія Facebook тестує можливість синхронізувати свої акаунти з обох соціальних мереж. Раніше в Facebook Messenger вже з'явилася можливість додавання свого облікового запису в Instagram, проте поки що можливостей для синхронізації між ними не було. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 14 (С. 7).

Підтримка талановитої наукової молоді

В НАН України започатковуються гранти для створення молодіжних дослідницьких лабораторій (груп) молодих учених для проведення досліджень за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки. Метою конкурсу на здобуття гранту є виявлення перспективних майбутніх наукових керівних кадрів, підтримка й розвиток співпраці молодих учених НАН України із зарубіжними партнерами, підтримка фундаментальних наукових досліджень, а також досліджень, які спрямовано на створення наукоємної продукції. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 59–60).

Конкурс українсько-угорських проектів

Національна академія наук України та Угорська академія наук оголошують спільний конкурс українсько-угорських проектів на 2019–2021 рр. До конкурсу з української сторони допускаються проекти вчених, які працюють в установах НАН України та партнерами яких є науковці УАН. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6 (С. 47–48).