• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Спеціалізований суд із розгляду справ у сфері інтелектуальної власності
  • Сучасна юридична освіта як вимога часу

Про новації в механізмі перетину українського кордону іноземцями

З початком збройного конфлікту на Донбасі та анексією Криму Росією, Україна втратила контроль над частиною свого кордону, тому наша держава була вимушена передивитися стандарти прикордонної безпеки та визнала необхідність більш жорсткого контролю перетину українського кордону іноземцями.

Детальніше про новації в процедурі перетину українського кордону іноземцями читайте в аналітичному огляді А. Потіхи «Нові правила перетину кордону України для іноземців та перспективи їх реалізації»? Роздуми експертів» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 27-34).

Особливості XIV «Ялтинської європейської стратегії» (YES-2017)

14-16 вересня в Києві відбулася XIV Міжнародна щорічна конференція «Ялтинська європейська стратегія» (YES-2017). Понад 350 представників світового і вітчизняного істеблішменту, економісти, діячі культури та бізнесмени обговорювали проблеми й досягнення України, а також її роль у контексті геополітичних процесів.

Детальніше, про особливості цьогорічного форуму YES-2017 читайте в аналітичному огляді М. Демяненка «Форум YES-2017: основні теми та коментарі» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22-26).

Щорічне звернення П. Порошенка до народних депутатів: основні тези та коментарі

Щорічне звернення П. Порошенка до народних депутатів: основні тези та коментарі

7 вересня Президент України виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням щодо внутрішнього та зовнішнього становища країни. У своїй майже двогодинній промові П. Порошенко не обійшов увагою більшість тем, які хвилюють українське суспільство.

Про деталі виступу П. Порошенка в парламенті дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Щорічне послання Президента до Верховної Ради: головні тези в оцінках політиків та експертів» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 11-22).

Початок чергової сесії Верховної Ради України: чого очікувати?

У Верховній Раді України розпочався новий «політичний сезон». Сьома сесія Верховної Ради України восьмого скликання відкрила свою роботу 4 вересня проведенням погоджувальної ради і завершиться 2 лютого 2018 р.

Детальніше про очікування від чергової сесії українського парламенту читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Верховна Рада України: старт нового «політичного сезону»» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-11).

Чи вдасться українським соцмережам конкурувати з Facebook

Ukrainians, Nimses, а тепер ще Woolik і Psyball. Чи зможуть вони потіснити Facebook і Instagram? Адже після блокування російських «ВКонтакте» і «Однокласники» в Україні з’являються нові соціальні мережі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (С. 9).