• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

До питання дострокових парламентських виборів

До питання дострокових парламентських виборів

Дискусія про дострокові парламентські вибори в Україні триває ще з кінця 2015 року, після відставки уряду А. Яценюка. З тих пір в політикумі та експертному середовищі неодноразово називалися все нові терміни старту позачергової виборчої кампанії, але сьогодні багато спостерігачів скептично ставляться до подібних заяв.

Детальніше про імовірність дострокових виборів читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка «Вероятность досрочных парламентских выборов в Украине в оценках политиков и экспертов» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 16 -20).

Політичне майбутнє «Руху нових сил»

Політичне майбутнє «Руху нових сил»

12 лютого 2018 р. лідера партії «Рух нових сил» М. Саакашвілі в примусовому порядку депортували з України й повернули до Польщі. Одразу після цього експерти й політики намагалися спрогнозувати, що буде з цією політичною силою після депортації М. Саакашвілі.

Детальніше про перспективи «Руху нових сил» без М. Саакашвілі  дізнавайтеся з аналітичного огляду А. Потіхи «Політична партія «Рух нових сил» в Україні без М. Саакашвілі» в № 5  «Україна: події, факти, коментарі» (с. 9-16).

Експерти про прес-конференцію П. Порошенка

Експерти про прес-конференцію П. Порошенка

28 лютого Президент П. Порошенко в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» дав двогодинну прес-конференцію «Виклики-2018», на якій розповів про досягнення на посту глави держави, а також про плани на майбутнє.

Детальніше про прес-конференцію П. Порошенка читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Пресс-конференция Президента Украины П. Порошенко «Вызовы 2018» в отзывах экспертов» в № 5 «Україна: події, факти, коментарі» (с.4-9).

Вітаємо з ювілеєм Костенка Леоніда Йосиповича!

 

 

 

 

 

 

Колектив Центру досліджень соціальних комунікацій НБУВ вітає з ювілеєм колегу - кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувача відділу бібліометрії та наукометрії СІАЗ Костенка Леоніда Йосиповича.

Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, нових наукових звершень, миру і злагоди!

МОН пропонує вченим долучитися до обговорення проблем оцінки національної науки

МОН пропонує вченим долучитися до обговорення проблем оцінки національної науки

Міністерство освіти і науки України запрошує вчених взяти участь у конкурсі на кращу наукову роботу з теоретичних та прикладних аспектів порівняльного аналізу діяльності дослідників, наукових колективів та наукових установ України. Конкурс  проводиться з метою визначення експертного середовища та залучення експертів до обговорення проблем, що стосуються питань оцінки національної науки. Докладніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 2 (С. 18).