• Нас вітає Національна Академія Наук України

Конкурс наукових робіт для молодих учених

Конкурс наукових робіт для молодих учених

Міністерство освіти і науки України оголосило третій конкурс наукових робіт для молодих учених. Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються у закладах вищої освіти чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7 (С. 75–76).

Оцінювання наукової діяльності ЗВО

Оцінювання наукової діяльності ЗВО

Кабінет Міністрів України визначив, як оцінюватимуть наукову діяльність закладів вищої освіти – це дасть змогу у майбутньому надати найкращим з них базове фінансування на науку. Відповідну постанову – «Деякі питання проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» – затверджено наприкінці серпня.  Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7 (С. 54–56).

Конкурс українсько-корейських науково-дослідних проектів

Конкурс українсько-корейських науково-дослідних проектів

Продовжується прийом заявок на конкурс спільних українсько-корейських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019–2020 рр. Взяти участь у конкурсному відборі можуть науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств. Ініціаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Національний фонд досліджень Республіки Кореї. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7 (С. 5).

Проект нової редакції Українського правопису

Проект нової редакції Українського правопису

Українська національна комісія з питань правопису пропонує увазі громадськості проект нової редакції Українського правопису, розроблений на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового й культурного життя. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7 (С. 17–18).

Участь України у програмі ЄС «Copernicus»

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 р.; основні завдання й функції нещодавно створеного Національного фонду досліджень України; Конкурс МОН України для молодих науковців; участь України у програмі ЄС «Copernicus»; новий механізм державного стимулювання винахідництва в Україні: український індекс наукового цитування та багато іншого.