• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Привітання Б. Є. Патона зі сторіччям

Привітання Б. Є. Патона зі сторіччямВисокошановний Борисе Євгеновичу!

Небуденність і унікальність цього дня відчуває вся українська, та й світова наука. Президент Національної академії наук, Герой України, видатний учений і великий патріот відзначає своє століття та робить крок у наступне. Щиро й сердечно вітаємо Вас із цим знаменним і урочистим ювілеєм!

Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»

Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»23 листопада 2018 р. у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського проходить робота круглого столу «Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України».

Обережно, за вами слідкують: як онлайн-технології шпигують за людьми

Обережно, за вами слідкують: як онлайн-технології шпигують за людьми

Інформаційна безпека

Мобільний телефон знає про вас все. Які дані збирають про користувачів Facebook, Google та мобільні додатки, чи прослуховують оператори ваші дзвінки та поради, як захистити свою інформацію? Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (с. 30-31).

У Франції податкова буде моніторити сторінки неплатників податків у соцмережах

У Франції податкова буде моніторити сторінки неплатників податків у соцмережах

Спецслужби і технології «соціального контролю»

Якщо громадянин Франції не сплачує податки, але постить у соцмережах фото з розкішними будинками чи автомобілями – він тепер стане обʼєктом прискіпливої уваги податкових інспекторів. З 2019 року Франція прирівняє публікації в соцмережах до доказів – і підключить до їх пошуку штучний інтелект. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (С. 23).

 

У WhatsApp з'явиться реклама

У WhatsApp з'явиться реклама

Бізнес і соцмережі

Віце-президент WhatsApp Кріс Деніелс підтвердив, що в месенджері невдовзі з'явиться реклама. Рекламні вставки можна буде побачити у розділі статусів. Коментуючи нововведення, Кріс Деніелс підкреслив, що це буде основним засобом для монетизації WhatsApp, а також можливістю для компаній отримувати доступ до аудиторії месенджера. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19 (с. 13-14).