• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Специфіка налагодження суспільного консенсусу в інформаційному суспільстві
  • Розвиток Facebook Messenger
  • ХIII Міжнародна Карпатська страхова конференція

Вірусні атаки в соціальних мережах

Розповсюдження вірусів, які приховуються в зображеннях та графічних файлах, виявлено в соціальних мережах, зокрема в Facebook, LinkedIn та інших популярних сервісах. Спеціалісти компанії Check Point Software з’ясували, що зловмисники використовують помилки у конфігурації соціальних мереж, щоб змусити користувачів завантажити зображення, в яке вставлений код. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (с. 48).

Антирейдерська програма для бізнесменів від Skype

Інформацію про рейдерські атаки відтепер власники компаній можуть отримувати завдяки послузі додатку OpenDataBot від люксембурзької компанії Skype Limited. Новий сервіс здійснює моніторинг інформації держреєстру підприємств і надсилає миттєве повідомлення власнику бізнесу про будь-які зміни в реєстрі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (с. 24).

Розвиток Facebook

Опцію пошуку безкоштовного Wi-Fi тестує Facebook у своєму додатку. На сторінках деяких користувачів доданий список найближчих точок Wi-Fi. Дану фунцію тестують у версії програми для операційної системи iOS. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (с. 14).

Протестна активність в Україні зростає

Інформація про підготовку масових акцій протесту в Україні поширювалася в медіа-просторі вже давно, створюючи певні очікування та напруження в суспільстві, тим більше що приводів для незадоволення владою більше ніж достатньо.

Детальніше про особливості зростання протестної активності в Україні читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко „Акції протесту в Україні: причини й перспективи в оцінках експертів” в № 64 „Резонансу” (с. 4 - 16).

Що чекає на Україну після приходу до влади Д. Трампа?

Що чекає на Україну після приходу до влади Д. Трампа?

Зовнішні відносини

У США відбулися вибори президента. За оцінками експертів, виборча кампанія вирізнялася надзвичайним напруженням і певною мірою привела до неочікуваного результату. Обрання відомого бізнесмена-мільярдера Д. Трампа президентом США стало певною несподіванкою для багатьох політиків і експертів не лише в Україні, а й за її межами.

Детальніше про очікування від діяльності Д. Трампа на посаді Президента США читайте в аналітичному огляді А. Потіхи „Українське питання на тлі обрання нового президента США” в № 63 „Резонансу” (с. 4 - 11).