• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Віддалені працівники є однією з головних загроз безпеки бізнесу

Віддалені працівники є однією з головних загроз безпеки бізнесу

Інформаційна безпека

Нещодавно компанія CybSafe провела опитування серед британських IT-компаній і з'ясувала, що за останні два роки 80 % з них вдавалися до роботи з дистанційними співробітниками. При цьому, за минулі 12 місяців третина компаній зіткнулася з витоком даних в результаті дій саме цих працівників. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 22 (с. 38-39).

Інстинкти і сучасні технології: що робити, якщо дитину цькують у соцмережах

Інстинкти і сучасні технології: що робити, якщо дитину цькують у соцмережах

Психологічний вплив соцмереж

Коли ваша дитина стає жертвою інтернет-цькування (кібербулінг) найпершою і найприроднішою реакцією батьків є роз’єднання дитини і джерела небезпеки. Простіше кажучи, батьки забирають у дитини телефон/планшет/комп’ютер, щиро віруючи в те, що оберігають дитину. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 22 (С. 16).

Публікаційна активність науковців

Публікаційна активність науковців

Наука

Кількість публікацій українських дослідників у міжнародних наукових базах даних Scopus та Web of Science постійно зростає. Про це свідчать дані публікаційної активності закладів вищої освіти та наукових установ, підпорядкованих МОН України, за 2015–2017 рр., зібрані та проаналізовані фахівцями ДНТБ України. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 11 (С.66–77).

Наука – обороні та безпеці держави

Наука – обороні та безпеці держави

Наука

У грудні 2018 р. НАН України разом із Міністерством оборони України та Державним концерном «Укроборонпром» провели спеціалізовану виставку-презентацію науково-технічних розробок і технологій «Наука – обороні та безпеці держави». Виставка стала майданчиком для співпраці українських вчених, промисловців та військових у вирішенні питань створення сучасних зразків озброєння, військової техніки, засобів захисту особового складу тощо. Детальніше читайте у випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 11 (С.35–37).