• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Специфіка налагодження суспільного консенсусу в інформаційному суспільстві
  • Проблеми підготовки наукових кадрів
  • Результати фундаментальних досліджень

360-градусна трансляція з Periscope

360-градусна трансляція з Periscope

У Twitter з’явилася можливість 360-градусної трансляції відео. Прямі трансляції такого контенту позначаються спеціальним значком одночасно і в Periscope, і в Twitter. Змінювати кут нахилу можна двома способами – пальцем на екрані або рухаючи телефон в різні боки. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2 (с. 8-9).

Особливості процесу ратифікації Угоди про асоціацію Україна – ЄС

Рік, що минув, був дуже складним для України, проте, ознаменувався і окремими досягненнями, зокрема і в процесі реалізації реформ. Успішне проведення яких є вагомим фактором у процесі євроінтеграції. У короткостроковій перспективі головними пріоритетами для нашої держави залишається отримання безвізового режиму з ЄС та ратифікація Угоди про асоціацію Україна – ЄС.

Про деталі процесу ратифікації Угоди про асоціацію читайте в аналітичному огляді М Дем’яненка „Угода про асоціацію між Україною та ЄС: стан та перспективи” в № 7 „Резонансу” (с. 4 - 9).

Українсько-польське наукове співробітництво

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про: результати фундаментальних досліджень, отримані вченими НАН України в 2016 р.; конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів; присудження українському математику «Премії Салема 2016»; діяльність інноваційно-виробничого об’єднання «Київська політехніка» у сфері національної безпеки і оборони; проблеми розвитку винахідницької діяльності у науковій сфері та багато іншого.

Інтерес до України: згасання чи «затишшя»?

Інтерес до України: згасання чи «затишшя»?

 

Питання про те, як сприймають Україну в світі, актуалізувалося після перемоги Д. Трампа на президентських виборах в США. Сьогодні багато говорять про те, що нині наша країна стає розмінною монетою в процесі анонсованого «перезавантаження» у відносинах США - РФ.

Детальніше про основні тенденції українського питання у світі дізнавайтеся з аналітичного огляду О. Ворошилова «Украинский вопрос: тенденции и оценки экспертов» в № 6 «Резонансу» (с. 3 – 8).

Зовнішньополітичний курс Д. Трампа

20 січня відбулася інавгурація Д. Трампа на пост президента США. Світ сприйняв цю подію з певним острахом, оскільки непередбачуваність новообраного президента, яку він неодноразово довів, фактично унеможливлює прогнозування його політики та робить нечіткими контури зовнішньополітичного курсу нової адміністрації, що примушує нервувати як союзників, так і противників США.

Детальніше про зовнішньополітичний курс адміністрації Д. Трампа читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко „Дональд Трамп вступив на посаду президента США: чого чекати Україні?” в № 5 „Резонансу” (с. 2 - 16).