• «Бібліотека. Наука. Комунікація. Розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації»
  • Діяльність бібліотек в умовах війни
  • Міжнародні ініціативи для допомоги українським вченим
  • ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

«Формула миру»

mАналітичний ракурс

4-5 вересня в Уельсі (Великобританія) за участі Президента П. Порошенка проходить саміт НАТО, який, за прогнозами, може відіграти ключову роль у вирішенні питання надання Україні військової допомоги. Водночас політики не припиняють пошуку мирних шляхів вирішення російсько-українського конфлікту. Про військові і політичні складові «формули миру» для України дізнавайтесь з аналітичної статті Н. Тарасенко в № 66 «Резонансу».

Волонтерський рух

vАналітичний ракурс

Поширення волонтерського руху в Україні спричинило пошук ефективних механізмів взаємодії між державою і суспільством в цій царині.Чи потрібне законодавче врегулювання діяльності волонтерів та як уникнути дискредитації волонтерської діяльності в матеріалі О. Пестрецової в № 15 (73) «Громадської думки про правотворення».

Концепція реформування податкової системи

rАналітичний ракурс

Податкова система в Україні визначається експертами як одна з найбільш громіздких і найменш ефективних у світі. Чи допоможе виправити ситуацію розроблена Кабінетом Міністрів Концепція реформування податкової системи України? Відповідь на це запитання шукайте в аналітичному огляді І. Беззуб  в № 15 (73) «Громадської думки про правотворення».

Виборчий кодекс

vАналітичний ракурс

На удосконалений Виборчий кодекс Україна очікує протягом багатьох років, про нього говорять і політики, і фахівці з виборчого права. Про проблеми невідповідності чинного виборчого законодавства міжнародним стандартам та перспективи ухвалення Виборчого кодексу в матеріалі О. Бусол  в № 15 (73) «Громадської думки про правотворення».