• «Бібліотека. Наука. Комунікація. Розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації»
  • Діяльність бібліотек в умовах війни
  • Міжнародні ініціативи для допомоги українським вченим
  • ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Бібліометрика української науки

byНаука

Україна повинна мати власну систему комплексного оцінювання ефективності наукової діяльності вчених, дослідницьких колективів і наукових установ. Наявність такої системи – ознака наукової й інформаційно-технологічної культури нації. Інформаційно-аналітична система «Бібліометрика української науки» – наукометрична надбудова над розпорошеними в Google Scholar бібліометричними профілями суб’єктів і об’єктів вітчизняних документних комунікацій. Докладніше – у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.

Україна – Захід

nАналітичний ракурс

У захисті своєї територіальної цілісності Україна розраховує на допомогу західних країн. Якими є перспективи військового співробітництва нашої країни з країнами Заходу, читайте в аналітичному матеріалі О. Ворошилова в № 19 "Україна: події, факти, коментарі".

Проблемы сепаратизма

ruАналітичний ракурс

Одним из важнейших факторов обострения политического противостояния между новой украинской властью и российским руководством стала актуализация проблемы сепаратизма в Украине, проявившаяся не только на Юго-Востоке Украины и в Крыму, но и в других регионах, в частности в Закарпатской области, где проживают довольно многочисленные венгерские и русинские общины. Докладно про це читайте в аналітичній статті Ю. Якименка в № 75 "Резонансу".

Вибори: «Опозиційний блок»

prАналітичний ракурс

Партія регіонів відмовилась від участі у парламентських виборах. Утім, багато її представників намагаються здобути депутатський мандат через списки інших політичних партій, серед яких "Опозиційний блок". Детальніше - у № 74 "Резонансу".