• «Бібліотека. Наука. Комунікація. Розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації»
  • Діяльність бібліотек в умовах війни
  • Міжнародні ініціативи для допомоги українським вченим
  • ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Аграрний сектор

agro

Сьогодні на думку багатьох експертів саме аграрний сектор економіки України є найбільш дієвий і продуктивний. З «залученням» його результатів ведуться спроби вирішити проблемні питання й в інших галузях економіки країни. Більш докладно про ситуацію, що склалася та основні тенденції розвитку в аграрному секторі, у відповідності з поставленими Президентом України завданнями, читайте у матеріалі С. Горової «Аграрний сектор економіки України стає рушійним...», у новому виданні «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)» (випуск 1).

Опалювальний сезон 2014–2015 рр.

Z

Опалювальний сезон 2014–2015 рр. як для самих українців, так і для уряду України поки що залишається рівнянням з багатьма невідомими: чим опалювати, як опалювати, коли опалювати та яку температура в опалювальних приміщеннях вважати нормальною? Детальніше про те, як переживемо зиму, читайте в аналітичній статті О. Симоненко в № 76 «Резонансу».

Донбас

D

12 жовтня у своєму зверненні Президент П. Порошенко підбив підсумки того, що вдалося добитися за час, що минув від моменту підписання Мінських домовленостей. Більш докладно про ситуацію на Донбасі в контексті виконання Мирного плану Президента читайте в аналітичній статті Н. Тарасенко в № 20 «Україна: події факти, коментарі».

 

Джерело: http://podrobnosti.ua/accidents/2014/10/11/997565.html

Економічні аспекти українсько-російського протистояння

Патентування наукових розробок

inНаука

Необхідність переходу економіки на іннова­ційний шлях розвитку визначає важливість встановлення загальних закономірностей та специфіки винахідництва в галузі створення нових матеріалів, а також способів їх одержан­ня та пристроїв для їх здійснення. Національна академія наук України має багаторічний до­свід та традиції винахідництва. Про стан та тенденції процесу патентування наукових розробок у НАН України, а також про міжнародний досвід комерціалізації інтелектуальної власності  науковими установами та можливості його використання в Україні у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.