• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Процес входження України і РФ в інформаційне суспільство як джерело міждержавних суперечностей
  • Візит делегації Національної парламентської бібліотеки Грузії ім. Іллі Чавчавадзе
  • Прогнози і оцінки експертів концепції пенсійної реформи

Проміжні підсумки діяльності Верховної Ради України

Проміжні підсумки діяльності Верховної Ради України

Верховна Рада України восьмого скликання, склад якої було обрано на позачергових виборах 26 жовтня 2014 р., наразі перебуває на умовному екваторі своєї діяльності.

Детальніше, про результати роботи українського парламенту читайте в аналітичному огляді М. Дем'яненка «Екватор діяльності Верховної Ради України восьмого скликання: результати і прогнози» в № 11 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4 - 14 ).

Українських вчених відзначено премією Scopus Awards

Українських вчених відзначено премією Scopus Awards

Незабаром виходить черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки», з якого ви дізнаєтеся про:» обрання першого складу Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій; затвердження заходів із підготовки та відзначення у 2018 р. на загальнодержавному рівні 100-річчя НАН України; відзначення українських вчених премією Scopus Awards; ХІ Всеукраїнський фестиваль науки;  співробітництво в галузі науки та інновацій між НАН України і Департаментом науки і технологій провінції Чжецзян (КНР); Загальні збори НАМН України; щорічний університетський рейтинг «Топ 200 Україна» та багато іншого.

Вплив Instagram на психіку молоді

Вплив Instagram на психіку молоді

Instagram визнано найгіршою соціальною платформою для психіки молоді. На верхівці рейтингу як найбільш сприятливий ресурс опинився YouTube. За ним ідуть Twitter і Facebook. Snapchat та Instagram отримали найнижчі бали. Рейтинг уклали фахівці Королівського товариства громадського здоров’я. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (с. 14-15).

Соцмережі як головний маркетинговий інструмент

Соцмережі як головний маркетинговий інструмент

 

Одним з найпопулярніших інструментів інтернет-маркетингу в Україні є просування товарів і послуг в соціальних мережах чи SMM (89 %). Про це свідчать дані маркетингової агенції Promodo, за даними якої більшість компаній просувають свої продукти в Facebook (92,6 %) та Instagram (50 %).

Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (С. 12).

В Instagram з’явиться можливість приховувати публікації від оточуючих

В Instagram з’явиться можливість приховувати публікації від оточуючих

Сервіс Instagram почав тестувати нову функцію під назвою «Архів», яка надає можливість приховувати публікації від інших користувачів. При цьому власник аккаунта може й надалі переглядати приховані фотографії та ролики. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10 (с. 7-8).