• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • Кількість користувачів соціальних мереж сягнула 3 млрд

Особливості XIV «Ялтинської європейської стратегії» (YES-2017)

14-16 вересня в Києві відбулася XIV Міжнародна щорічна конференція «Ялтинська європейська стратегія» (YES-2017). Понад 350 представників світового і вітчизняного істеблішменту, економісти, діячі культури та бізнесмени обговорювали проблеми й досягнення України, а також її роль у контексті геополітичних процесів.

Детальніше, про особливості цьогорічного форуму YES-2017 читайте в аналітичному огляді М. Демяненка «Форум YES-2017: основні теми та коментарі» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 22-26).

Щорічне звернення П. Порошенка до народних депутатів: основні тези та коментарі

Щорічне звернення П. Порошенка до народних депутатів: основні тези та коментарі

7 вересня Президент України виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням щодо внутрішнього та зовнішнього становища країни. У своїй майже двогодинній промові П. Порошенко не обійшов увагою більшість тем, які хвилюють українське суспільство.

Про деталі виступу П. Порошенка в парламенті дізнавайтеся з аналітичного огляду Н. Тарасенко «Щорічне послання Президента до Верховної Ради: головні тези в оцінках політиків та експертів» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 11-22).

Початок чергової сесії Верховної Ради України: чого очікувати?

У Верховній Раді України розпочався новий «політичний сезон». Сьома сесія Верховної Ради України восьмого скликання відкрила свою роботу 4 вересня проведенням погоджувальної ради і завершиться 2 лютого 2018 р.

Детальніше про очікування від чергової сесії українського парламенту читайте в аналітичному огляді О. Ворошилова «Верховна Рада України: старт нового «політичного сезону»» в № 17 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 4-11).

Чи вдасться українським соцмережам конкурувати з Facebook

Ukrainians, Nimses, а тепер ще Woolik і Psyball. Чи зможуть вони потіснити Facebook і Instagram? Адже після блокування російських «ВКонтакте» і «Однокласники» в Україні з’являються нові соціальні мережі. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (С. 9).

Штучний інтелект Facebook навчиться розпізнавати вирази облич користувачів

 

Згідно з повідомленням команди з розробки штучного інтелекту Facebook, вони намагаються навчити бота розуміти міміку живих людей на прикладі записів розмов по Skype. Для цього використовуються відеозаписи, на яких чітко видно обличчя співрозмовників, і бот навчиться розпізнавати емоції. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 15 (С. 7).