• «Бібліотека. Наука. Комунікація. Розвиток бібліотечно-інформаційного потенціалу в умовах цифровізації»
  • Форс-мажорні обставини: що змінила пандемія вірусу COVID-19?
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Заборона діяльності КПУ

kpu

Аналітичний ракурс

14 серпня Окружний адміністративний суд Києва продовжить після перерви розгляд позову про заборону діяльності КПУ. Детальніше про ситуацію, яка склалась навколо Комуністичної партії України, та думки експертів, політиків та оглядачів з цього приводу читайте в аналітичному огляді Ю. Якименка в № 58 «Резонансу».

Зміни до виборчого законодавства

v

Аналітичний ракурс

У Верховній Раді зареєстровано декілька законопроектів зі зміни правил проведення парламентських виборів. Утім, народні депутати поки що не визначились, чи залишати змішану систему виборів, чи переходити до пропорційної. Детальніше про підходи до зміни виборчого законодавства дізнавайтесь з аналітичного огляду О. Бусол в № 57 «Резонансу».

«Война церквей»

ypc

Аналітичний ракурс

13 серпня 2014 р. на засіданні Собору єпископів у Києві відбудеться обрання нового глави УПЦ МП. У контексті міжконфесійних та політичних відносин між Україною та Росією версії щодо ймовірної кандидатури наступника патріарха Володимира розглядає Ю. Якименко у матеріалі «"Война церквей". Подготовка к избранию нового главы УПЦ МП и украинско-российский конфликт» у випуску «Резонанс» № 52.

Закон «Про прокуратуру»

p

Аналітичний ракурс

Проект Закону України «Про прокуратуру» залишається єдиним не ухваленим з так званого «списку Фюле». Про висновки та коментарі європейських експертів з приводу згаданого закону, читайте в аналітичному матеріалі О. Кривецького № 13 (71) липень 2014 р. «Громадської думки».