• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Зміни до виборчого законодавства

v

Аналітичний ракурс

У Верховній Раді зареєстровано декілька законопроектів зі зміни правил проведення парламентських виборів. Утім, народні депутати поки що не визначились, чи залишати змішану систему виборів, чи переходити до пропорційної. Детальніше про підходи до зміни виборчого законодавства дізнавайтесь з аналітичного огляду О. Бусол в № 57 «Резонансу».

«Война церквей»

ypc

Аналітичний ракурс

13 серпня 2014 р. на засіданні Собору єпископів у Києві відбудеться обрання нового глави УПЦ МП. У контексті міжконфесійних та політичних відносин між Україною та Росією версії щодо ймовірної кандидатури наступника патріарха Володимира розглядає Ю. Якименко у матеріалі «"Война церквей". Подготовка к избранию нового главы УПЦ МП и украинско-российский конфликт» у випуску «Резонанс» № 52.

Закон «Про прокуратуру»

p

Аналітичний ракурс

Проект Закону України «Про прокуратуру» залишається єдиним не ухваленим з так званого «списку Фюле». Про висновки та коментарі європейських експертів з приводу згаданого закону, читайте в аналітичному матеріалі О. Кривецького № 13 (71) липень 2014 р. «Громадської думки».

Вибори Верховної Ради

vr

Аналітичний ракурс

Проведення дострокових виборів до Верховної Ради України вже цього року як ніколи актуальне, заявляють експерти. Про причини та підстави можливого дочасного припинення повноважень парламенту, новий виборчий закон, а також думки політиків та експертів з цього приводу читайте у статті О. Бусол «Дострокові вибори Верховної Ради України: політична доцільність чи правові підстави?» у випуску інформаційно-аналітичного журналу «Україна: події, факти, коментарі» № 13.

Більше статей...