• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Вибори: «Опозиційний блок»

prАналітичний ракурс

Партія регіонів відмовилась від участі у парламентських виборах. Утім, багато її представників намагаються здобути депутатський мандат через списки інших політичних партій, серед яких "Опозиційний блок". Детальніше - у № 74 "Резонансу".

 

Закон України «Про санкції»

sАнонс

Україна нарешті приєдналася до міжнародної системи протидії російській агресії. Закон «Про санкції» став юридичною основою для захисту національної безпеки країни. З моменту ухвали відповідного законопроекту постало чимало суперечливих питань. Докладніше про це читайте в матеріалі «Закон України «Про санкції». Проблематика механізмів його впровадження».

 

Закони 16 вересня: конституційні аспекти

zАналітичний ракурс

Резонансний Закон «Про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», ухвалений Верховною Радою 16 вересня, поки що не набув чинності. Тим часом експерти-конституціоналісти висловили свої оцінки стосовно відповідності положень документу Конституції України. Детальніше про це в аналітичному матеріалі Гранчак Т. Ю. в № 6 «Конституційний процес: політико-правові аспекти» (ОНОВЛЕНО).

Управління інформаційно-комунікаційними потоками

ikp

Про інформаційно-комунікаційний компонент у виникненні й розв’язанні конфліктів у перехідних суспільствах, «маніпулятивний» і «продуктивний» підходи до управління інформаційно-комунікативними потоками, використання інформаційних маніпулятивних технологій з метою реалізації інформаційних впливів на інфопростір інших держав на прикладі Росії докладніше читайте в № 19 «Україна: події, факти, коментарі».