• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Агресія РФ

Агресія РФ

В умовах посилення агресії РФ, розширення санкцій щодо неї з боку інших держав та посилення вимог української громадськості щодо приєднання до обмежувальних ініціатив міжнародної спільноти, Верховна Рада ухвалила Закон України «Про санкції». Ухвалення закону продемонструвало готовність України протидіяти агресії, створюючи правову основу для попередження неправомірних дій з боку іноземних держав, включаючи судові перспективи позовів проти РФ.

Т. Миськевич, Громадська думка №20 (78)

Соціальні мережі

s

Огляд соціальних мереж, які можуть стати альтернативою Facebook: Ello, Secret, Snapchat, Shots of Me та ін. А також нова опція Twitter для програвання музики всередині твітів Audio Card, зміна дизайну мережі Instagram, нова можливість побачити хто переглядав ваш профіль LinkedIn тощо. Про розвиток і перспективи соцмереж читайте у інформаційно-аналітичному бюлетені «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19.

Ініціативи Президента

ato

Виходячи з досить результативної роботи у відповідності з Мирним планом Президента України П. Порошенка, в експертних колах прогнозують нейтралізацію партії війни в українському політикумі і дійсну реалізацію наміру української влади в найближчі дні – отримати повне припинення вогню. Докладніше – у матеріалі С. Горової «Надії на мирне врегулювання – зміцнюються» у новому виданні «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)» (випуск 2).