• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Податкове законодавство

Податкове законодавство

Про реформування податкового законодавства, думки експертів стосовно змін у податковій системі, шляхи європейського майбутнього українського бізнесу, проблеми інтелектуальної власності, діяльність охоронних структур в Україні читайте у № 4 інформаційно-аналітичного бюлетеня «Безпека підприємництва».

Мілітаризація інтернет-користувачів

Мілітаризація інтернет-користувачів

Українські інтернет-користувачі за останні півроку стали вдвічі більше спілкуватися на спеціалізованих військових форумах, частіше використовувати військову лексику в соціальних мережах та писати пости на військову тематику, демонструє дослідження, проведене Центром медіакомунікацій «Нова Україна» разом з інтернет-виданням «Телекритика». Детальніше про зміну вектора зацікавленості інтернет-аудиторії в сучасних умовах читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 20.

Комплектування вітчизняних інформаційних баз

Комплектування вітчизняних інформаційних баз

Бібліотеки Української держави мають знайти свій шлях до розв’язання завдання формування фонду електронних джерел інформації, що постало перед ними за умов переходу від «Ери Гутенберга» до епохи електронних комунікацій…Докладніше про критерії якості у відборі електронних ресурсів для комплектування вітчизняних інформаційних баз у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.

Cоціальні мережі про вибори

Cоціальні мережі про вибори

Однією з особливостей виборчої кампанії у Верховну Раду України стала активність лідерів політичних партій у соцмережах. Детальніше про взаємодію кандидатів у депутати зі своїм електоратом на сторінках соціальних мереж читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 20.

Інформаційне виробництво

Інформаційне виробництво

Характерною особливістю будь-якого суспільного розвитку і його інформаційного етапу в особливій мірі є постійне інформаційне виробництво як основа всіх видів суспільної діяльності. Однак нинішній етап цього виробництва істотно відрізняється від усіх минулих кількома характерними рисами... Докладніше про національне інформаційне виробництво в контексті глобальних викликів у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.