• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Соціальні мережі

s

Огляд соціальних мереж, які можуть стати альтернативою Facebook: Ello, Secret, Snapchat, Shots of Me та ін. А також нова опція Twitter для програвання музики всередині твітів Audio Card, зміна дизайну мережі Instagram, нова можливість побачити хто переглядав ваш профіль LinkedIn тощо. Про розвиток і перспективи соцмереж читайте у інформаційно-аналітичному бюлетені «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19.

Ініціативи Президента

ato

Виходячи з досить результативної роботи у відповідності з Мирним планом Президента України П. Порошенка, в експертних колах прогнозують нейтралізацію партії війни в українському політикумі і дійсну реалізацію наміру української влади в найближчі дні – отримати повне припинення вогню. Докладніше – у матеріалі С. Горової «Надії на мирне врегулювання – зміцнюються» у новому виданні «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)» (випуск 2).

Аграрний сектор

agro

Сьогодні на думку багатьох експертів саме аграрний сектор економіки України є найбільш дієвий і продуктивний. З «залученням» його результатів ведуться спроби вирішити проблемні питання й в інших галузях економіки країни. Більш докладно про ситуацію, що склалася та основні тенденції розвитку в аграрному секторі, у відповідності з поставленими Президентом України завданнями, читайте у матеріалі С. Горової «Аграрний сектор економіки України стає рушійним...», у новому виданні «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)» (випуск 1).