• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Проблеми реконструкції автомобільних доріг України

Проблеми реконструкції автомобільних доріг України

Проблема реформування транспортно-дорожнього комплексу України, виведення його на рівень, який відповідатиме сучасним вимогам та сприятиме подальшій інтеграції до європейських транспортних систем є актуальною вже тривалий час. Актуальні питання будівництва та реконструкції автомобільних доріг України, думки фахівців галузі, питання співробітництва Укравтодору зі Світовим банком, Концепція реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування в матеріалі О. Кривецького, Громадська думка № 22 (80).

Випуск 7

Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)

У випуску 7 за 14 − 20 листопада 2014 р. читайте:

У МВС стартував процес виконання Закону України «Про очищення влади»;

За умови активного проведення реформ Україна може через кілька років підняти питання списання частини зовнішнього боргу, − Василь Юрчишин;

Словаччина допомагатиме Україні впроваджувати реформи;

Соціальні виплати на Донбасі

Соціальні виплати на Донбасі

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про фінансування бюджетних установ та здійснення соціальних виплат населенню тих районів Луганської та Донецької областей, які не підконтрольні українській владі. Детальніше про те як коментують дану постанову в експертних колах – в матеріалі С. Горової.

Бізнес на азарті

Бізнес на азарті

Питання легалізації чи заборони азартних ігор в Україні перебуває в стані пошуку оптимальних законодавчих рішень. Про відмінності підходів  у врегулюванні цих проблем в європейських та пострадянських країнах та особливості унормування сфери азартних ігор в Україні  в матеріалі С. Полтавця «Бізнес на азарті: вигоди та ризики», Громадська думка № 22 (80).

Мови міжнародного спілкування в Україні

Мови міжнародного спілкування в Україні

В Україні є всі підстави говорити про спеціальний статус англійської мови, що потребує законодавчого закріплення. Про ініціативи Президента України щодо впровадження англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні та думки вчених з цього питання читайте у статті О. Бусол «Перспективи законодавчого закріплення англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні», Громадська думка № 22 (80).