• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Переговорний процес в Мілані

Переговорний процес в Мілані

Експертні оцінки результатів перемовин глав європейських і азіатських країн в Мілані та прогнози щодо ефективності вирішення поставлених питань в двосторонньому переговорному процесі між президентами України та Росії. Докладніше – у матеріалі С. Горової «Міланські зустрічі в коментарях експертів».

Зарубіжні відгуки

Зарубіжні відгуки

26 жовтня в Україні пройшли позачергові вибори до вищого законодавчого органу країни. Про міжнародну реакцію на організацію та проведення виборів, в також оцінки зарубіжних оглядачів та політиків дізнавайтесь з аналітичного огляду Ю. Якименка в № 21 журналу «Україна: події, факти, коментарі».

Джерело: Західна інформаційна корпорація (www.zik.ua).

Соціальні медіа

Соціальні медіа

Соціальні медіа стрімко увірвались в суспільні практики. Про специфіку дискурсу соціальних медіа та його основні характеристики, потенціал у формуванні та функціонуванні громадянського суспільства і досягнення суспільного консенсусу, а також ризики деструктивних впливів на комунікації в мережі Інтернет у перехідному суспільстві читайте у статті Ю. Половинчак  в № 21 журналу «Україна: події, факти, коментарі».

Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

У реалізації різних форм міжнародної співпраці беруть участь понад 100 установ та організацій НАН України. Співробітництво відбувається в рамках 119 угод, підписаних Академією, з яких 35 – з країнами Азійсько-Тихоокеанського регіону, 34 – з європейськими державами, 25 – з країнами СНД, 16 – з країнами Африки та Близького Сходу, 9 – з країнами Америки. Докладніше про міжнародне співробітництво установ НАН України у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.