• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Енергоефективність та енергозбереження

Енергоефективність та енергозбереження

Енергоефективність та енергозбереження на сьогодні є одними з найважливіших пріоритетів соціально-економічного розвитку в глобальному, національному та регіональному вимірах. Починаючи із середини 70-х років ХХ ст., більшість розвинутих країн світу втілюють політику та програми з підвищення енергоефективності. Успішна їх реалізація забезпечується і за рахунок широкого втілення різноманітних методів та практик. Докладніше про  зарубіжний досвід  енергозбереженняу новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Боротьба проти геополітичних загроз в інформаційних війнах

Боротьба проти геополітичних загроз в інформаційних війнах

В Україні планують створити координаційний центр блогерів, який міг би поширювати правдиву інформацію про ситуацію на Сході країни або спростовувати неправдиві новини. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2.

Стратегія «Україна-2020»

Стратегія «Україна-2020»

Сьогодні майбутнє Української держави залежить від ефективності впровадження масштабного плану реформ, затверджених Президентом П. Порошенком в Указі «Про Стратегію сталого розвитку "Україна - 2020"». Про пріоритетні напрями та орієнтири розвитку країни, окреслені в Стратегії, а також про експертну позицію стосовно документу дізнавайтесь з  №   8 «Резонансу».

Facebook знає вас краще, ніж ваші родичі

Facebook знає вас краще, ніж ваші родичі

Учені Кембриджського і Стенфордського університетів з’ясували, що профіль користувача у Facebook, складений на основі «лайків» і відміток «подобається», описує його особистість краще, ніж навіть найближчі люди, включаючи батьків і партнера. Детальніше про це та інші дослідження читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 2.

Інтелектуальна свобода та доступність інформації

Інтелектуальна свобода та доступність інформації

29 січня в рамках міжнародної взаємодії  бібліотечних асоціацій у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбувся круглий стіл «Роль професійних бібліотечних асоціацій у відстоюванні інтелектуальної свободи».