• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Спеціалізований суд із розгляду справ у сфері інтелектуальної власності
  • Сучасна юридична освіта як вимога часу

«iПокоління»: покоління, сформоване смартфонами та соцмережами

Професорка університету в Сан-Дієго Джейн Твендж (Jean Twenge) у статті «Чи смартфони руйнують покоління?» (Have Smartphones Destroyed a Generation?) для видання The Atlantic, розповіла про результати досліджень впливу ґаджетів та соцмереж на сучасних підлітків. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 18 (С. 12).

У Facebook стартував флешмоб #ЯнеДаю

У Facebook неурядова організація по боротьбі з корупцією Transparency International запустила флешмоб проти боротьби з корупцією. Організація закликає користувачів ділитися своїми власними історіями щодо проявів корупції та відмови від неї з хештегом #ЯнеДаю і #IDontBribe. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 18 (С. 7).

У Twitter з’явиться можливість зберігати твіти

Представники соцмережі Twitter анонсували нову функцію, яка дозволить додавати окремі твіти до обраного. Продукт-менеджер Twitter Джесар Шах повідомила, що функція «Зберегти на потім» знаходиться на стадії тестування. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 17 (С. 7).

Опитування та голосування в Instagram

В Instagram Stories з’явилися спеціальні стікери, за допомогою яких користувач може провести опитування. Стікер дає можливість задати друзям і передплатникам питання і дивитися, як розподілилися їхні голоси. Опитування, як і «історія», зникнуть через 24 години. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 17 (С. 5).

Місцеві вибори в південних областях

29 жовтня відбулися місцеві вибори до об’єднаних територіальних громад  в усіх областях України. У Південному регіоні вибори відбувалися в Запорізькій, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.

Детальніше про вибори до об’єднаних територіальних громад в південних областях читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко «Вибори до ОТГ у Південних областях України: результати, проблеми, оцінки» в № 21 «Україна: події, факти, коментарі» (с. 17-29).