• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Річниця Великого Кобзаря

Річниця Великого Кобзаря

Президент України Петро Порошенко відвідав урочистості на честь 201-річчя великого поета Т. Г. Шевченка. Детальніше про дану подію, а також значення даного заходу в консолідації громадян нашої країни в коментарі С. Горової до Випуску 22 огляду ЗМІ «Ініціативи президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Інформаційна підтримка реформ

Інформаційна підтримка реформ

Спікер парламенту Володимир Гройсман, звітуючи про перші 100 днів роботи уряду, повідомив, що в цьому скликанні було внесено на розгляд 770 проектів законів, що вдвічі більше, ніж тих, що були в VI і VII скликаннях. Численні експерти звертали увагу на те, що для підтримки реформ з боку населення необхідно працювати над його поінформованістю у цих питаннях. Детальніше про те, як забезпечується інформаційна підтримка реформ в Україні, читайте в коментарі В. Волковинської до Випуску 22 огляду ЗМІ «Ініціативи президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Доступ до публічних баз органів державної влади

Доступ до публічних баз органів державної влади

• У Верховній Раді зареєстровано законопроект авторства Петра Порошенка, який пропонує спростити доступ до публічних баз органів державної влади;

• Відбулася презентація пілотної системи електронних державних закупівель під назвою ProZorro;

• Центральна бібліотека ім. М. Л. Кропивницького (м. Миколаїв) розпочала серію зустрічей на Відкритому майданчику «Електронні послуги всім і кожному миколаївцю»;

Save Lives Together передал более 4 000 кровоостанавливающих препаратов для солдат четвертой волны мобилизации

Благотворительный Фонд «Save Lives Together», созданный выходцами из Украины в США, 10 марта в рамках волонтерского проекта «Индивидуальная медицинская аптечка» передал Министерству обороны более 4 тыс. кровоостанавливающих препаратов на общую сумму 88 110 долларов. Гемостатики предназначены для сбора индивидуальных аптечек для солдат четвертой волны мобилизации.