• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Боротьба з корупцією

Боротьба з корупцієюНаціональне антикорупційне бюро – це найбільший антикорупційний проект України. Саме він задаватиме імпульс іншим реформам, адже правильно налагоджений механізм розслідування справ і притягання вищих посадовців до кримінальної відповідальності створить необхідну дисципліну в чиновників середньої та нижчої ланки. Процесу створення цієї структури в Україні та основним викликам, що постають перед нею, присвячено  аналітичний огляд О. Ворошилова, опублікований у № 7 бюлетеня "Резонанс".

Cоціальні комунікації

Cоціальні комунікації

Інформаційна насиченість сучасного життя, що активно стимулює розширення громадських і міжособистісних контактів, визначає також розвиток гуманістичної сфери в суспільстві, сприяє зародженню нових соціальних ініціатив, розвитку культурних процесів у соціумі. Докладніше про особливості розвитку системи соціальних комунікацій у соціальній структурі українського суспільства у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Законотворчість

ЗаконотворчістьНова Верховна Рада, з обранням якої завершилося повне перезавантаження влади в Україні, покликана стати якісно новим законодавчим органом, який разом з урядом упроваджуватиме необхідні реформи. Про перші результати її роботи й очікування на 2015 р. йдеться у матеріалі Н. Тарасенко (опублікований у № 7 бюлетеня "Резонанс").

Інтерв'ю в межах проекту "Культурна спадщина"

Інтерв'ю в межах проекту "Культурна спадщина"У рамках взаємодії зі ЗМІ щодо популяризації документальної колекції Фонду Президентів України (подарунки президентам України, друковані видання та архівні матеріали) директор Фонду Галаган Л. М. дала інтерв'ю журналісту 17 каналу, в якому презентувала колекцію Фонду та специфіку його діяльності. Зйомки проводились в межах проекту "Культурна спадщина".

Медична практика

Медична практикаСьогодні в НАН України існує унікальна база зі створення вітчизняних препаратів та медичного обладнання, успішно проводиться широкий спектр фундаментальних та прикладних досліджень, які дадуть змогу найближчим часом створити нові технології та засоби лікування цілого ряду найбільш поширених захворювань. Докладніше про питання створення та впровадження вітчизняних ліків у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.