• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Відновлення

Відновлення

Оборотной стороной конфликта на Донбассе стали масштабные разрушения и вынужденное переселение. десятков тысяч людей. Ущерб от войны на Донбассе сегодня оценивается Украиной, ООН, USAID и независимыми экспертами по-разному. Только на территории Донецкой области, по состоянию на конец февраля, было полностью разрушено или частично повреждено более 10 тыс. объектов. Это: 7 тыс. 409 домов частной и коммунальной собственности, 1 тыс. 346 объектов электроснабжения, 62 – теплоснабжения, 58 – водоснабжения, 848 – газоснабжения, 19 – канализационного хозяйства, 70 учреждений здравоохранения, 176 общеобразовательных школ, 86 дошкольных учреждений, 28 профессионально-технических, 19 высших учебных заведений, 26 объектов физической культуры и спорта, 54 учреждения культуры, 128 объектов дорожно-транспортной инфраструктуры, 66 промышленных предприятий, 95 предприятий торговли, четыре банковских учреждения и 123 объекта других сфер экономики. Детальнее о проблеме и путях ее решения читайте в статье О. Ворошилова в № 6 "Україна: події, факти, коментарі".

Аграрний сектор

Посівна

В условиях продолжающегося конфликта на Донбассе и связанных с ним кризисных явлений в экономике Украина остро нуждается в валютных поступлениях, одним из источников возможных поступлений которых остается на сегодня аграрный сектор. В связи с этим экспертами и чиновниками уделяется значительное внимание состоянию дел в аграрной сфере, в частности - проблемам, рискам и тенденциям проведения посевной кампании. Подробнее узнавайте в статье А. Рябоконя в № 6 "Україна: події, факти, коментарі".

Віртуальна виставка

Віртуальна виставка

В умовах поширення електронних технологій питання адаптації до електронного середовища традиційних бібліотечних послуг надзвичайно актуалізується. Це стосується, зокрема, й бібліотечних книжкових виставок, які набувають "віртуального" вигляду і стають доступними в режимі дистантного доступу. Більше про характерні риси та особливості віртуальних бібліотечних виставок, підходи та вимоги до їх організації та сервіси для створення дізнавайтесь зі статті В. Бондаренко (Вип. 6 "Україна: події факти, коментарі". Рубрика "Проблеми інформатизації").

Конституційна реформа

Конституційна реформаВ Україні вже давно говорять про необхідність конституційних змін. Експерти, у свою чергу, наголошують, що конституційна реформа, і не лише в галузі децентралізації та місцевого самоуправління, назріла і є необхідною. Для її здійснення створюється Конституційна комісія, яка стане вже третім подібним органом за останні 10 років. Про основні завдання та перспективи роботи Конституційної комісії йдеться у аналітичному огляді А. Потіхи, опублікованому у № 21 бюлетеня "Резонанс".

Підлітки змінюють свою поведінку у соцмережах

Підлітки змінюють свою поведінку у соцмережах

Молоді користувачі соцмереж втомилися ділитись кожною деталлю особистого життя в Інтернеті і частіше вдаються до кроків, які захищають їхню приватність. Про це свідчать дані дослідження однієї з найбільших дослідних спільнот – The Market Research Society. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.