• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Стратегія національної безпеки

Стратегія національної безпеки

6 травня 2015 р. на засіданні РНБО була схвалена Стратегія національної безпеки України – основний документ оборонного планування. Документ чітко визначає два блоки загроз: зовнішній і внутрішній. Зовнішня загроза – Росія. Внутрішніми загрозами нацбезпеці названо неефективність системи забезпечення нацбезпеки; корупція та неефективна система державного управління; економічна криза і виснаження фінансових ресурсів держави; зниження рівня життя населення; загрози енергетичні, інформаційні, екологічні та техногенна безпека.  Детальніше про документ та його оцінки фахівцями дізнавайтесь з аналітичного огляду А. Потіхи в № 34 Резонансу.

Лауреат премії

Лауреат преміїВітаємо!

25 лютого 2015 року постановою Президії НАН України № 44 за цикл праць з проблем соціокультурної трансформації українського суспільства, Горовому Валерію Микитовичу, доктору історичних наук, заступнику генерального директора Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, присуджено Премію імені Д. І. Чижевського [1].

У Києві відбувся ХVІІ саміт Україна – ЄС

У Києві відбувся ХVІІ саміт Україна – ЄСУ Києві відбувся ХVІІ саміт Україна – ЄС, присвячений реалізації Угоди про асоціацію і політичним та економічним реформам в Україні, включаючи питання фінансової та іншої допомоги з боку Євросоюзу. Якими стали результати саміту, чи виправдались сподівання – експертні думки з цього приводу дізнавайтесь з аналітичного огляду О. Ворошилова.