• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Користувачі соціальних мереж є гравцями інформаційної війни

Користувачі соціальних мереж є гравцями інформаційної війни

Ставлення користувачів соцмереж до пропаганди змінилося. Якщо раніше люди вважали, що треба поширювати тільки правдиву інформацію, надавати факти, то на сьогоднішній день українці є дуже активними гравцями у війні пропагандистській, де вони самі для себе вирішують, що треба публікувати що не треба, – засновник інтернет-видання Watcher.com.ua М. Саваневський. Детальніше про маніпулятивні технології читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6.

«Лабораторія Касперського» співпрацює з ФСБ

«Лабораторія Касперського» співпрацює з ФСБ

Колишні й нинішні співробітники «Лабораторії Касперського» співпрацюють з російськими спецслужбами, деякі працівники компанії допомагають ФСБ у розслідуванні кримінальних злочинів, використовуючи інформацію про клієнтів. Детальніше про зарубіжні спецслужби та технології контролю читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 6.

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців. 
Якщо Вам є що розповісти про проблеми та перспективи молодіжних ініціатив модернізації української освіти та науки, досвід діяльності молодіжних об’єднань в науково-освітньому просторі, залучення грантового фінансування науки, розвиткок наукового комунікативного простору засобами ІТ, ця конференція − для Вас!

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 256-VIII «Про внесення зміни до статті 10 Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Огляд експертних думок щодо даного закону читайте в коментарі С. Горової до Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».

Національне агентство з питань запобігання корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

Антикорупційна реформа займає важливе місце серед реформ, анонсованих «Стратегією–2020». Також її можна назвати однією із найбільш очікуваних у суспільстві. Нещодавно Міністр юстиції Павло Петренко оголосив про створення нового антикорупційного органу − Національного агентства з питань запобігання корупції. Детальніше про те, які функції повинен виконувати цей орган та чим відрізнятиметься від ще не сформованого Національного антикорупційного бюро, читайте в коментарі В. Волковинської до Випуску 24 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (шляхи реформування)».