• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Facebook обмежує погляди користувачів

Facebook обмежує погляди користувачів

Проведене вченими дослідження продемонструвало, що люди, які читають стрічку Facebook, самі замикаються у своїх переконаннях і залишаються у власному інформаційному просторі. Детальніше про цю та інші новини читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9.

Безкоштовні додатки стежать за користувачами

Безкоштовні додатки стежать за користувачами

Багато Android-додатків, що поширюються на безкоштовній основі, активно стежать за користувачами. Вони передають різноманітну інформацію, починаючи від поточного місця дислокації та закінчуючи історією інтернет-серфінгу. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 9.

Электронные торги: правила или схемы?

Служба информационно-аналитического обеспечения органов государственной власти обращала внимание на проблемы, которые существуют  в процедуре проведения электронных тендеров в департаменте госзакупок Минэкономразвития. Однако никаких изменений не произошло. Теперь уже официальное издание -газета "Голос Украины" обращает внимание на системные проблемы при проведении тендеров. Сколько же должно пройти времени, чтобы тендерные комиссии начали работать не нарушая закон: по правилам, а не по схемам?"

Конституційна реформа

Конституційна реформа

Указом від 31 березня 2015 р. Президент України П. Порошенко затвердив персональний склад Конституційної Комісії. Про її склад, пріоритети діяльності та напрями реформування Основного Закону читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко в № 10 «Україна: події, факти, коментарі».

Нова патрульна служба

Нова патрульна служба

Реформа в структурі МВС є давно на часі. Попередні спроби косметичних  реформ  не  принесли  позитивного  результату.  Враховуючу  прорахунки попередніх «реформаторських» ініціатив, діюча влада анонсувала кардинальні зміни, у рамках яких розпочала створення нової патрульної служби в Україні. Детальніше про реформу та її очікувані результати дізнавайтесь з «України: події, факти, коментарі» № 10.