• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Семіотика права

Семіотика праваЦентр досліджень соціальних комунікацій пропонує до перегляду актуальне дослідження Львівського державного університету внутрішніх справ:

Балинська О. М. Семіотика права: монографія / О. М. Балинська. – Львів: ЛьвДУВС, 2013. – 416 с.

У монографії запропоновано новий науковий напрям – семіотику права як філософсько-правову концепцію, що здатна забезпечити дослідження права як системи специфічних функціонально зорієнтованих знаків, кодів, символів тощо. Для цього здійснено лінгвістично-семіологічний аналіз їх суспільного змісту, виникнення, розвитку, функціонування та сприйняття соціальними суб’єктами у процесі правових відносин, а також продемонстровано прикладний аспект застосування семіотичного підходу у праві й розкрито характеристику поняття homo semioticus як знакової одиниці правової дійсності.

«UNIVERSITATES. НАУКА ТА ПРОСВІТА»

«UNIVERSITATES. НАУКА ТА ПРОСВІТА»До Вашої уваги Центр досліджень соціальних комунікацій пропонує:

Всеукраїнський науково-популярний щоквартальний журнал «UNIVERSITATES. Наука та просвіта» Асоціації випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна №1 за 2015 рік.

Пріоритети космічної діяльності

Пріоритети космічної діяльності

В умовах, що склалися на початок 2015 р., безумовного перегляду та корекції потребують Загальнодержавна цільова науково-технічна космічна програма України на 2013–2017 рр. і Концепція реалізації державної політики у сфері космічної діяльності на період до 2032 р. Діяльність підприємств ракетно-космічної галузі вже сьогодні має бути зорієнтована насамперед на забезпечення національної безпеки та оборони країни. Докладніше про переосмислення пріоритетів космічної діяльностів новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4.

В «інформаційні війська України» вступило понад 40 тис. добровольців

В «інформаційні війська України» вступило понад 40 тис. добровольців

Для боротьби проти кремлівської пропаганди в ряди «Інформаційних військ України» вже записалося понад 40 тис. добровольців. «Інформаційні війська» на різних інтернет-сайтах дають мільйонні поширення тієї інформації, яку дає Міністерство інформполітики. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10.

Facebook забезпечив безкоштовним Інтернетом мільярд осіб

Facebook забезпечив безкоштовним Інтернетом мільярд осіб

Число тих, хто отримав можливість користуватися безкоштовним Інтернетом завдяки ініціативі Facebook, на сьогоднішній день складає мільярд людей. Безкоштовний доступ надається до таких сервісів, як Wikipedia і Facebook, а також до різних ресурсів з інформацією про охорону здоров’я та можливості працевлаштування через спеціальний додаток. Детальніше у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10.