• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Закони 16 вересня в оцінках політиків, експертів, оглядачів

os

Аналітичний ракурс

За результатами опитування компанії GfK Ukraine, результати якого оприлюднені 23 вересня, більшість українців (62%) вважає, що ухвалення законів про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей та амністії членів НВФ не зможе забезпечити мир на сході України – у позитивний результат цих політичних рішень вірить 31,6% опитаних. Що ж до оцінок згаданих законів політиками, експертами та оглядачами – дізнавайтесь з № 71 «Резонансу».

Блок Петра Порошенка

Народний фронт

n

Аналітичний ракурс

Розстановка політичних сил в Україні напередодні позачергових парламентських виборів значною мірою залежить від позиції та рейтингу окремих політичних гравців. З-поміж нинішніх політиків, які обіймають найвищі посади в державі, істотну електоральну підтримку прогнозують Прем’єр-міністру А. Яценюку та його партії "Народний фронт". Подробиці дізнавайтесь з аналітичної статті Н. Тарасенко в № 69 "Резонансу".

Антикорупційна реформа

b

Аналітичний ракурс

Передвиборча кампанія, яка розпочалася в Україні, вкотре використовує гасло про антикорупційну реформуПевні кроки зроблені: уряд підготував низку законопроектів, які пройшли перші слухання. Про проблеми пошуку нових шляхів до здійснення реформи та труднощі пов’язані із її реалізацією у аналітичному матеріалі О. Бусол № 17 (75) «Громадської думки про правотворення».

Мінський протокол

pr

Аналітичний ракурс

10 вересня у парламентській газеті «Голос України» було оприлюднено текст Мінського протоколу за результатами тристоронньої контактної групи щодо спільних кроків, спрямованих на імплементацію мирного плану Президента України П. Порошенка та ініціатив президента РФ В. Путіна, підписаного в Мінську 5 вересня. Про ризики та перспективи досягнутих у Мінську домовленостей, їх оцінку політиками та експертами більш докладно читайте в № 68 «Резонансу».