• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Особливий статус Донбасу

Особливий статус Донбасу

Народні депутати України 16 липня підтримали рішення відправити на перевірку до Конституційного суду проект змін до Конституції щодо децентралізації влади, що передбачає закріплення в тексті Основного закону країни положення про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу. Відповідне рішення підтримали 288 народних депутатів. Спектр експертних  думок стосовно прийнятих ВР норм оглядає С. Горова у коментарі до Випуску 40 огляду ЗМІ «Ініціативи президента України (шляхи реформування)».

Адміністративна реформа

Адміністративна реформа

Тема адміністративно-територіальної реформи після підписання Президентом П. Порошенком у березні поточного року Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та затвердження Кабінетом Міністрів України Методики формування спроможних територіальних громад активізувалася в ЗМІ та експертному середовищі і поступово привертає увагу громадськості. Детально про стан та особливості перебігу адмінреформи читайте в аналітичній статті В. Пальчук в № 53 Резонансу (с. 2-18) http://nbuviap.gov.ua/images/rezonans/2015/rez53.pdf

205-й округ

205-й округ

Проміжні парламентські вибори в одномандатному окрузі № 205 у Чернігові стали важливою подією цього літа і привернули увагу багатьох журналістів, політиків і експертів. Адже ці вибори можуть показати приблизний розклад політичних сил напередодні виборів до місцевих органів влади, які мають пройти в жовтні, виявити можливі брудні технології, до яких, не виключено, вдаватимуться кандидати, а також стати своєрідним тестом на здатність таким технологіям запобігати. Читайте більше в аналітичному огляді А. Потіхи в № 52 «Резонансу» (с. 3-10)  http://www.nbuviap.gov.ua/images/rezonans/2015/rez52.pdf

«UNIVERSITATES. НАУКА ТА ПРОСВІТА»

До Вашої уваги Центр досліджень соціальних комунікацій пропонує: Всеукраїнський науково-популярний щоквартальний журнал «UNIVERSITATES. Наука та просвіта» Асоціації випускників, викладачів і друзів ХНУ імені В. Н. Каразіна № 2 за 2015 рік.

В Instagram з’являться підбірки фото за актуальними темами

В Instagram з’являться підбірки фото за актуальними темами

В Instagram з’явилися нові функції – пошук за геотегами і актуальні новинні тренди. Останні оновлюються в режимі реального часу. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 12.