• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Інформаційне протистояння

Міністерство інформаційної політики запустило сайт під назвою «Інформаційні війська України», який закликає волонтерів долучатися до інформаційної боротьби. Детальніше про те, як можна допомогти державі на “інформаційному полі бою” читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 4.

«Зарплатна» реформа

«Зарплатна» реформаНаприкінці грудня 2014 р. Президент України П. Порошенко підписав Закон №77-VIII «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці». Які перспективи запровадження даних змін, та які проблеми спіткали підприємства вже сьогодні в метеріалі О. Кривецького «Зарплатна» реформа: проблеми дієвості» «Громадська думка» № 3 (85).

Круглий стіл «Мова і культура»

На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура»На відзначення Міжнародного дня рідної мови в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Мова і культура», організований бібліотекою спільно з Українським мовно-інформаційним фондом НАН України.

 

Шкільна освіта

Шкільна освіта Найближчим часом освітня галузь України зазнає змін. Чого очікувати  українським освітянам, учням та їх батькам від ухвалення Реформи шкільної освіти, читайте в матеріалі Миськевич Т. «Громадська думка» № 3 (85).

В об’єктиві – регіон

В об’єктиві – регіонОстаннім часом багато активістів кримскртатарского руху заявляють про те, що нинішня влада Криму, в тому числі кримські татари, котрі у неї входять, вирішили перепідпорядкувати собі меджліс, поставивши на його чолі свою людину. Більш докладно про намагання окупаційної влади Криму замінити главу меджлісу кримськотатарського народу з законно обраного Р. Чубарова на слухняного їм Р. Ільясова йдеться у матеріалі О. Ворошилова, опублікованому у № 15 бюлетеня "Резонанс".