• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • Інтерв’ю з суддею Верховного Суду України М.В. Мазуром

Управління інформаційно-комунікаційними потоками

ikp

Про інформаційно-комунікаційний компонент у виникненні й розв’язанні конфліктів у перехідних суспільствах, «маніпулятивний» і «продуктивний» підходи до управління інформаційно-комунікативними потоками, використання інформаційних маніпулятивних технологій з метою реалізації інформаційних впливів на інфопростір інших держав на прикладі Росії докладніше читайте в № 19 «Україна: події, факти, коментарі».

Відбудова Донбасу

dНаука

Питання відбудови Донбасу рано чи пізно набудуть надзвичайної ваги й Національна академія наук, як вища наукова організація країни, має своєчасно до цього підготуватися. На своєму черговому засіданні президія НАН України обговорила питання щодо організації участі НАН України у відновленні інфраструктури, у тому числі наукової, і відбудові виробничої сфери Донбасу. Подробиці у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» №6.

Енергетична безпека

eНаука

Енергетична безпека України в умовах поточної української кризи є одним із ключових питань сьогодення. Вчені НАН України привертають увагу до питання постачання електричної енергії та забезпечення надійної та безпечної роботи Об’єднаної енергетичної системи України, проблемних аспектів забезпечення України власним природним газом, варіантів заміщення природного газу іншими видами палива та енергії. Докладніше – у інформаційно-аналітичному бюлетені «Шляхи розвитку української науки» № 6.

Ратифікація Угоди з ЄС

Розвиток інтернет-ресурсів

sm

Побачив світ новий (№18) номер інформаційно-аналітичного видання «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки». В огляді, зокрема в рубриці «Розвиток і перспективи соціальних мереж, ідеться про зростання популярності нової соціальної мережі без реклами Ello; зміну керівництва соцмережі «Одноклассники» та відкриття нового проекту «Досягнення»; закриття комерційно неуспішної соціальної мережі Orkut; зміну політики приватності в мережі LinkedIn та ін.