• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • Інтерв’ю з суддею Верховного Суду України М.В. Мазуром

Міланські переговори П. Порошенка і В. Путіна

m

Впродовж 16-17 жовтня в Італії тривав 10-й самміт форуму «Азія-Європа» (ASEM),  для участі в якому були запрошені президенти України П. Порошенко та Росії В. Путін. Детальніше про результати міланських переговорів президентів України і РФ читайте в аналітичній статті Н. Тарасенко в № 78 «Резонансу».

Агресія РФ

Агресія РФ

В умовах посилення агресії РФ, розширення санкцій щодо неї з боку інших держав та посилення вимог української громадськості щодо приєднання до обмежувальних ініціатив міжнародної спільноти, Верховна Рада ухвалила Закон України «Про санкції». Ухвалення закону продемонструвало готовність України протидіяти агресії, створюючи правову основу для попередження неправомірних дій з боку іноземних держав, включаючи судові перспективи позовів проти РФ.

Т. Миськевич, Громадська думка №20 (78)

Соціальні мережі

s

Огляд соціальних мереж, які можуть стати альтернативою Facebook: Ello, Secret, Snapchat, Shots of Me та ін. А також нова опція Twitter для програвання музики всередині твітів Audio Card, зміна дизайну мережі Instagram, нова можливість побачити хто переглядав ваш профіль LinkedIn тощо. Про розвиток і перспективи соцмереж читайте у інформаційно-аналітичному бюлетені «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 19.