• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Оптимізація бібліотечної діяльності у розвитку національного інформаційного простору
  • Президент України Петро Порошенко в Національній бібліотеці України ім. В.І. Вернадського зустрівся з науковою молоддю
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Аграрний сектор

Посівна

В условиях продолжающегося конфликта на Донбассе и связанных с ним кризисных явлений в экономике Украина остро нуждается в валютных поступлениях, одним из источников возможных поступлений которых остается на сегодня аграрный сектор. В связи с этим экспертами и чиновниками уделяется значительное внимание состоянию дел в аграрной сфере, в частности - проблемам, рискам и тенденциям проведения посевной кампании. Подробнее узнавайте в статье А. Рябоконя в № 6 "Україна: події, факти, коментарі".

Віртуальна виставка

Віртуальна виставка

В умовах поширення електронних технологій питання адаптації до електронного середовища традиційних бібліотечних послуг надзвичайно актуалізується. Це стосується, зокрема, й бібліотечних книжкових виставок, які набувають "віртуального" вигляду і стають доступними в режимі дистантного доступу. Більше про характерні риси та особливості віртуальних бібліотечних виставок, підходи та вимоги до їх організації та сервіси для створення дізнавайтесь зі статті В. Бондаренко (Вип. 6 "Україна: події факти, коментарі". Рубрика "Проблеми інформатизації").

Конституційна реформа

Конституційна реформаВ Україні вже давно говорять про необхідність конституційних змін. Експерти, у свою чергу, наголошують, що конституційна реформа, і не лише в галузі децентралізації та місцевого самоуправління, назріла і є необхідною. Для її здійснення створюється Конституційна комісія, яка стане вже третім подібним органом за останні 10 років. Про основні завдання та перспективи роботи Конституційної комісії йдеться у аналітичному огляді А. Потіхи, опублікованому у № 21 бюлетеня "Резонанс".

Підлітки змінюють свою поведінку у соцмережах

Підлітки змінюють свою поведінку у соцмережах

Молоді користувачі соцмереж втомилися ділитись кожною деталлю особистого життя в Інтернеті і частіше вдаються до кроків, які захищають їхню приватність. Про це свідчать дані дослідження однієї з найбільших дослідних спільнот – The Market Research Society. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.

Сепаратизм у соцмережах

Сепаратизм у соцмережах

Сепаратистські соціальні медіа розпочали підготовку до нового етапу кампанії «русская весна». Хештег #новаявесна оголошено, як ключовий інформаційно-координаційний орієнтир. Він уже шириться соцмережами. Детальніше про маніпулятивні операції у соціальних мережах читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 5.