• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Новації у сфері податкового законодавства України: тактичні кроки чи стратегічні завдання?
  • Урочисте відзначення 100-річчя НАН України
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

В «інформаційні війська України» вступило понад 40 тис. добровольців

В «інформаційні війська України» вступило понад 40 тис. добровольців

Для боротьби проти кремлівської пропаганди в ряди «Інформаційних військ України» вже записалося понад 40 тис. добровольців. «Інформаційні війська» на різних інтернет-сайтах дають мільйонні поширення тієї інформації, яку дає Міністерство інформполітики. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10.

Facebook забезпечив безкоштовним Інтернетом мільярд осіб

Facebook забезпечив безкоштовним Інтернетом мільярд осіб

Число тих, хто отримав можливість користуватися безкоштовним Інтернетом завдяки ініціативі Facebook, на сьогоднішній день складає мільярд людей. Безкоштовний доступ надається до таких сервісів, як Wikipedia і Facebook, а також до різних ресурсів з інформацією про охорону здоров’я та можливості працевлаштування через спеціальний додаток. Детальніше у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 10.

Ризький саміт

Ризький саміт

21-22 травня у Ризі відбувся четвертий саміт Східного партнерства. Очікування України від Ризького саміту полягали в отриманні від ЄС підтримки щодо імплементації Угоди про асоціацію, а також у відповіді Євросоюзу, як він бачить ЄС в майбутньому, і місце України у цьому баченні. Крім того, Україна також очікувала від ЄС чітких сигналів щодо безвізового режиму і визнання перспектив її європейського майбутнього. Про те, якими виявились результати саміту для України і чи з’явились у «Східному партнерстві» тріщини, читайте в аналітичному матеріалі Н. Тарасенко в № 38 «Резонансу».

Практичне застосування полімерних матеріалів

Практичне застосування полімерних матеріалівСьогодні одними з найбільш запитуваних різними галузями промисловості нових матеріалів є полімери – хімічні сполуки, що мають високу молекулярну масу і ланцюжок яких складається з багаторазово повторюваних фрагментів. Над отриманням полімерів працюють, зокрема, і фахівці Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України. Докладніше про цікаві, потрібні й перспективні здобутки співробітників цієї наукової установи в новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 4.

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»

«МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору»Національна бібліотека України вже шостий рік поспіль збирає молодих науковців країни для обговорення важливих питань розвитку сучасного інформаційного простору та організації наукової діяльності. 15 травня 2015 р. відбулась V міжнародна наукова конференція молодих учених «МОЛОДЬ. НАУКА. ІННОВАЦІЇ: Роль та місце бібліотек в модернізації науково-освітнього простору», ініційована Радою молодих вчених Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського.