• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Фінансування НАН України у 2018 р.
  • До 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського

Законотворчість

ЗаконотворчістьНова Верховна Рада, з обранням якої завершилося повне перезавантаження влади в Україні, покликана стати якісно новим законодавчим органом, який разом з урядом упроваджуватиме необхідні реформи. Про перші результати її роботи й очікування на 2015 р. йдеться у матеріалі Н. Тарасенко (опублікований у № 7 бюлетеня "Резонанс").

Інтерв'ю в межах проекту "Культурна спадщина"

Інтерв'ю в межах проекту "Культурна спадщина"У рамках взаємодії зі ЗМІ щодо популяризації документальної колекції Фонду Президентів України (подарунки президентам України, друковані видання та архівні матеріали) директор Фонду Галаган Л. М. дала інтерв'ю журналісту 17 каналу, в якому презентувала колекцію Фонду та специфіку його діяльності. Зйомки проводились в межах проекту "Культурна спадщина".

Медична практика

Медична практикаСьогодні в НАН України існує унікальна база зі створення вітчизняних препаратів та медичного обладнання, успішно проводиться широкий спектр фундаментальних та прикладних досліджень, які дадуть змогу найближчим часом створити нові технології та засоби лікування цілого ряду найбільш поширених захворювань. Докладніше про питання створення та впровадження вітчизняних ліків у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 9.

Реформування системи охорони здоров’я

Реформування системи охорони здоров’я

Експерти вбачають причину в недостатньому фінансуванні медичної галузі, у недосконалості законодавства та застарілій моделі медичної освіти. Медицина країни потерпає від непослідовної соціально-економічної політики та нерівних умов для ведення медичної практики різними суб’єктами господарювання. Про найголовніші напрямки трансформацій у вітчизняній медицині йдеться в статті Т. Миськевич «Реформування системи охорони здоров’я в Україні»,  «Громадська думка про правотворення» № 1 (83).

Співробітництво з ОЕСР

Співробітництво з ОЕСР

• Президент обговорив з Генеральним секретарем ОЕСР плани підтримки України на шляху реформ;

• Японське агентство міжнародного співробітництва готове надати Україні допомогу в сфері енергоефективності;

• Проект DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» продовжить свою роботу до 2017 року;

• «Дорожню карту» реформ в Україні створять через пару тижнів, – єврокомісар Й. Хан;