• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України»
  • Привітання Б. Є. Патона зі сторіччям
  • Матеріали міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація»

Отели Борисполя и Киева. Открывается регулярный рейс Киев-Пекин-Киев

Киев-Пекин авиаперелет отель КоронаВ настоящее время всё больше интерес в мире, в том числе Китае, вызывает Украина. Поэтому с 29 апреля этого года открывается новый авиа-маршрут Киев-Пекин-Киев. Для отдыха, проживания туристов и бизнесменов в Киеве имеется  много отелей, одной из которых является гостиница КоронаОчень удобное расположение гостиницы Корона на пол пути из аэропорта Борисполь в Киев делает ее особенно привлекательной для китайских туристов.

 

Проблеми та ризики реформування сфери управління багатоквартирними будинками в Україні

Проблеми та ризики реформування сфери управління багатоквартирними будинками в УкраїніВ Уряді готується до розгляду в другому читанні Проект закону № 1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», в якому постає чимало гострих питань щодо ефективності функціонування житлово-комунального господарства в Україні. Розгляд основних проблемних моментів документу пропонується в матеріалі Т. Миськевич, «Громадська думка» № 6 (88).

Надання електронних послуг

Надання електронних послуг

Мін’юст запроваджує он-лайн сервіси із отримання послуг підприємцями через Інтернет; Фахівці українських банків та уряду запускають пілотний проект універсальної електронної ідентифікації громадян через банківські дані; Кабінет Міністрів встановив однакову юридичну силу електронних і паперових документів про реєстрацію фізичних осіб; Міністерство внутрішніх справ України та корпорація «Microsoft» підписали Меморандум про взаєморозуміння. Про ці та інші кроки в реалізації ініціатив Президента України у сфері впровадження та розвитку електронного урядування, інформатизації та розбудови інформаційного суспільства читайте у черговому Випуску 8 огляду ЗМІ «Ініціативи Президента України Петра Порошенка (електронне урядування)».

Facebook досягнув успіху у роботі над штучним інтелектом

Facebook досягнув успіху у роботі над штучним інтелектом

Команда інженерів Facebook оголосила про досягнутий прорив в галузі штучного інтелекту. Система здатна розпізнати який з 487 різних видів спорту демонструється на відео. Також вона вміє розуміти прості речення, в яких повідомляється про якісь поняття, і потім вибудовувати взаємовідносини описаних понять. Детальніше читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7.

Масштаби інтернет-пропаганди Кремля

Масштаби інтернет-пропаганди Кремля

Відомий інтернет-аналітик Л. Александер провів розслідування і прийшов до висновку, що тільки в Twitter існує близько 20,5 тис. акаунтів, які, імовірно, є кремлівськими ботами. Детальніше про маніпулятивні впливи читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 7.