• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Бібліотека в інформаційному суспільстві
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • ХVII Мiжнародний фiнансовий форум

Проблемы сепаратизма

ruАналітичний ракурс

Одним из важнейших факторов обострения политического противостояния между новой украинской властью и российским руководством стала актуализация проблемы сепаратизма в Украине, проявившаяся не только на Юго-Востоке Украины и в Крыму, но и в других регионах, в частности в Закарпатской области, где проживают довольно многочисленные венгерские и русинские общины. Докладно про це читайте в аналітичній статті Ю. Якименка в № 75 "Резонансу".

Вибори: «Опозиційний блок»

prАналітичний ракурс

Партія регіонів відмовилась від участі у парламентських виборах. Утім, багато її представників намагаються здобути депутатський мандат через списки інших політичних партій, серед яких "Опозиційний блок". Детальніше - у № 74 "Резонансу".

 

Закон України «Про санкції»

sАнонс

Україна нарешті приєдналася до міжнародної системи протидії російській агресії. Закон «Про санкції» став юридичною основою для захисту національної безпеки країни. З моменту ухвали відповідного законопроекту постало чимало суперечливих питань. Докладніше про це читайте в матеріалі «Закон України «Про санкції». Проблематика механізмів його впровадження».