• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Електронні петиції в Україні: досягнення і проблеми дворічного досвіду
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • ХVII Мiжнародний фiнансовий форум

Коаліційні процеси

Коаліційні процеси

Найголовнішим підсумком позачергових парламентських виборів має стати успішність коаліційного процесу, адже саме заради створення дієвої коаліції, здатної підтримувати президентські та урядові ініціативи, й було ініційоване перезавантаження Верховної Ради. Про перебіг коаліційних процесів в українському парламенті та оцінки і прогнози щодо нього від провідних вітчизняних політологів читайте в аналітичному огляді Н. Тарасенко в № 83 "Резонансу".

Наука

Наука

Готується до випуску інформаційно-аналітичний бюлетень «Шляхи розвитку української науки», у якому ви дізнаєтеся про останні досягнення вітчизняних вчених, зокрема використання результатів наукових досліджень установ НАН України у народному господарстві, про перспективні напрями наукових досліджень, пропозиції українських учених щодо формування та впровадження інноваційної моделі економіки та багато іншого.

Податкове законодавство

Податкове законодавство

Про реформування податкового законодавства, думки експертів стосовно змін у податковій системі, шляхи європейського майбутнього українського бізнесу, проблеми інтелектуальної власності, діяльність охоронних структур в Україні читайте у № 4 інформаційно-аналітичного бюлетеня «Безпека підприємництва».

Мілітаризація інтернет-користувачів

Мілітаризація інтернет-користувачів

Українські інтернет-користувачі за останні півроку стали вдвічі більше спілкуватися на спеціалізованих військових форумах, частіше використовувати військову лексику в соціальних мережах та писати пости на військову тематику, демонструє дослідження, проведене Центром медіакомунікацій «Нова Україна» разом з інтернет-виданням «Телекритика». Детальніше про зміну вектора зацікавленості інтернет-аудиторії в сучасних умовах читайте у випуску «Соціальні мережі як чинник інформаційної безпеки» № 20.

Комплектування вітчизняних інформаційних баз

Комплектування вітчизняних інформаційних баз

Бібліотеки Української держави мають знайти свій шлях до розв’язання завдання формування фонду електронних джерел інформації, що постало перед ними за умов переходу від «Ери Гутенберга» до епохи електронних комунікацій…Докладніше про критерії якості у відборі електронних ресурсів для комплектування вітчизняних інформаційних баз у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 6.