• ДО РІЧНИЦІ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
  • Електронні петиції в Україні: досягнення і проблеми дворічного досвіду
  • Ринок електромобілів в Україні: становлення та перспективи
  • ХVII Мiжнародний фiнансовий форум

Крымскотатарское движение

Крымскотатарское движение

Особенности сегодняшнего положения крымскотатарского народа в Крыму определяются политическим противостоянием крымских властей и представителей меджлиса, традиционно претендующих на лидерство в крымскотатарском национальном движении. Конфликт между нынешней властью Крыма и меджлисом, ситуация с соблюдением прав крымских татар на полуострове, непростые процессы в крымскотатарском движении после аннексии АРК Российской Федерацией, перспективы создания «не оккупированной» крымской автономии  в Херсонской области с центром в Геническе, а также влияние данных проблем на ход украино-российского конфликта анализируются в аналитическом материале Ю. Якименко в № 89 "Резонанса".

Націоналізація приватної власності

Націоналізація приватної власності (майна)

У ході парламентської виборчої кампанії-2014 почастішали висловлювання щодо необхідності проведення націоналізації приватної власності (майна) у нашій державі. В аналітичному матеріалі Кулицького С.П. в №№ 22-23 журналу "Україна: події, факти, коментарі" висвітлюються питання щодо ступеня обґрунтованості таких пропозицій, аналізується іноземний досвід націоналізації майна, а також розглядаються перспективи націоналізації майна в Україні.

Національне інформаційне виробництво

Інформаційне виробництво

У процесі вдосконалення українського державотворення протягом двох останніх десятиріч набули якісно нового змісту вимоги до системи соціальних інформаційних комунікацій, пов’язані з необхідністю вдосконалення процесу продукування ресурсів для обслуговування  інформаційної вертикалі органів державної влади та місцевого самоврядування. Докладніше про національне інформаційне виробництво в контексті глобальних викликів  у новому випуску інформаційно-аналітичного бюлетеня «Шляхи розвитку української науки» № 7.

Госрегулирование

Госрегулирование

Образование, интеллектуальная собственность и усовершенствование системы налогообложения – как правительство планирует развивать ИТ отрасль
в 2015 году.

Суспільне телебачення і радіомовлення

Суспільне телебачення і радіомовлення

Питання про перебіг створення Суспільного телебачення і радіомовлення розглянуто на  засіданні колегії Держкомтелерадіо 25 листопада 2014 року. Заслухавши інформацію доповідача – генерального директора Національної телекомпанії України Аласанії З. Г., колегія ухвалила рішення  щодо створення 10-ти тематичних робочих груп за напрямами. Завданням кожної групи є  ґрунтовне опрацювання питань в рамках компетенції.